Sales gyakornok - Diákmunka, Home office

  • Cég neve

    Get Work Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bruttó 1 874 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Feladatod lesz az új ügyfelek megszerzése és vállalat szolgáltatásainak bemutatása a potenciális ügyfeleknek.
  • Bekapcsolódsz az ügyfelekkel való kapcsolattartásba, írásban és online meetingeken keresztül, angol és magyar nyelven.
  • Teendőid közé fog tartozni az ügyfélkérdések megválaszolása és információk nyújtása a szolgáltatásokról.
  • Számítanak rád az értékesítési folyamatok adminisztratív támogatásában.

Elvárások

  • Rendelkezz nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal.
  • Szükséged lesz magabiztos felhasználói szintű ismereteidre a Google Workspace eszközeiben, mint például a Google Sheets és Google Docs.
  • Rendelkezz kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készséggel magyar és angol nyelven egyaránt.
  • Tudj vállalni heti 4 napot minimum 25 órában.

Előnyt jelent

  • Ha német nyelvtudással rendelkezel
  • Rendelkezel korábbi sales tapasztalattal

Amit kínálunk

  • 25 év alatt bruttó = nettó
  • Rugalmas munkaidő, remote munkavégzés
  • Teljesítményalapú bónusz

Céginformáció

Partnerünk egy úttörő londoni székhelyű, teljesen remote SaaS startup, amely a legmodernebb AI chatbot technológiával forradalmasítja az online kereskedelmet.
Egy autonóm AI ügyfélszolgálati asszisztensen dolgoznak, amely képes automatizálni a legtöbb olyan munkát, amely egy online bolt működtetésével jár. Az ügyfélszolgálattól az értékesítésig és a menedzsmentig, az asszisztens azért készül, hogy segítsen az online vállalkozásoknak növekedni.
Dinamikus, gyors tempójú csapatként operálnak és szeretnék bővíteni csapatukat egy ambiciózus és motivált Sales gyakornokkal.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek, csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!

Kérlek, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal!