Sales gyakornok

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A Beck and Partners Kft. az egyik legnagyobb magyar tulajdonban lévő munkaerő- közvetítő vállalatként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.
Szeretsz telefonálni? Könnyen megérteted magad az emberekkel?
Fiatalos csapatunk bővítése céljából, Sales gyakornokot keresünk.
Ha te is egy profi munkaerő-közvetítő csapat oszlopos tagja lennél, miközben tanulmányaidat folytatod, akkor jelentkezz az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Adminisztrációs rendszerünkbe (CRM rendszer) feltöltött cégadatok frissítése.
  • Felvitt kapcsolattartók telefonos elérése, tájékoztatás adása toborzó szolgáltatásainkról, friss információk megszerzése adott vállalat toborzási igényeit felmérve. Értékesíteni nem kell, a cél az adatok frissítése!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok.
  • Jó kommunikációs készség és értékesítési affinitás.
  • Monotonitás tűrés, precizitás.

Amit kínálunk:

  • Minimum 20 óra/ hét vállalása, rugalmas beosztásban (a beosztásodat Te írod),
  • Nyitott, támogató csapattal dolgozhatsz együtt,
  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet,
  • Home office lehetőséget biztosítunk már a betanítás ideje alatt is,
  • Munkád megbecsülése mind erkölcsileg mind anyagilag,
  • Közös csapatprogramok,
  • Új kihívások és lehetőségek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Középszintű angol nyelvtudás,
  • Ügyfélszolgálati/ vendéglátói (személyes vagy telefonos) munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Toborzásban / kiválasztás területén való jártasság.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat

Egyéb információ:

  • Munkaidő: A beosztásodat Te írod, viszont 08:30- 17:00 közötti munkarendben fogsz tudni dolgozni.
  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület