Liegl & Dachser Logisztikai Kft. logo

Sales executive

  • Cég neve

    Liegl & Dachser Logisztikai Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Cégünk Magyarországon a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 8 vidéki telephelyén  több, mint 300 munkatársat foglalkoztatunk. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Főbb feladatok, munkák

  • Új üzleti lehetőségek felkutatása, ügyféllátogatások megszervezése
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel
  • A látogatási terv és az előírt forgalom teljesítése
  • Ügyfél statisztikák, riportok készítése
  • Prezentációk, riportok összeállítása
  • Aktív közreműködés a partnerkapcsolatok fejlesztésében

Az álláshoz tartozó elvárások

  • aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • legalább 2 év értékesítésben, lehetőség szerint szállítmányozási/logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • ügyfélközpontúság
  • magasszintű kommunikációs és tárgyalástechnikai tudás
  • önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • stratégiai gondolkodásmód
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • heti 1 irodai nap Pilisvörösváron

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • integrált rendszerekben szerzett tapasztalat
  • szállítmányozás/logisztika területen szerzett tapasztalat
  • fogékonyság, érdeklődés az új feladatok iránt

Amit kínálunk

  • stabil, nemzetközi háttér
  • vonzó juttatási csomag
  • fiatalos munkahelyi légkör
  • vállalati gépjármű
  • laptop, mobiltelefon

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát