Sales és Marketing Manager

  • Cég neve

    AVALON PARK Kft.

  • Munkavégzés helye

    Miskolctapolca

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Éttermi szolgáltatásokhoz kapcsolódó ajánlatok elkészítése és küldése
  • Heti rendezvények lekommunikálása az egységekkel
  • Gasztronómiához kapcsolódó Social media tartalomgyártás,
  • Influencer együttműködések menedzselése
  • Online marketing ügynökséggel, grafikussal való kapcsolattartás
  • Kreatív tartalmak tervezése és szövegírása
  • Fotózások szervezése és lebonyolítása
  • Segítségnyújtás minden további feladatban, vagy speciális projektekben

Elvárások

Szívesen dolgoznánk veled, ha rendelkezel:

  • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalattal sales vagy marketing területen
  • Felsőfokú végzettséggel
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással
  • Helyszíni munkavégzés vállalása
  • Proaktív, dinamikus, önálló, felelősségteljes munkavégzéssel

Előnyt jelent

Mi tesz Téged még különlegessebbé?

  • Canva vagy Photoshop ismerete és használata
  • Egyéb nyelv ismerete
  • Hostware program ismerete

Amit kínálunk

  • Változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör;
  • Stabil, Hosszútávú munkalehetőség;
  • Utazási támogatás és térítésmentes személyzeti étkezés;
  • Versenyképes bérezés, motivációs bónuszokkal,
  • Igényes munkakörnyezet;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Fiatalos, lendületes csapat;
  • Folyamatos szakmai képzések és tréningek
  • Kedvezményes edzőtermi bérlet (M1 Fitness)

Munkavégzés helye: Miskolctapolca

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Miskolctapolcán az Avalon Ristorante csapata új munkatársat keres, ahol Sales és Marketing Manager
 kollégaként:

Egy olyan cégcsoport részese lehetsz, akik egy modern és innovatív munkakörnyezetben járulnak hozzá cégünk sikeréhez.

Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez!
Csatlakozz az Avalon Park csapatához! Fiatalos, dinamikus csapat, sok vendég, változatos munkanapok, megbízható munkáltató.

Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek!