Sales és marketing asszisztens

  • Cég neve

    ThalesNano Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Bécsi út 252.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Sales team, az érékesítés támogatása, lead generálás.
  • Online marketing tevékenység, webes és közösségi média felületek kommunikációs stratégiájának támogatása, hírlevelek és weboldal tartalmának frissítése, statisztikák elkészítése és prezentálása.
  • Offline és online hirdetési és marketing kampányok megtervezése, koordinálása.
  • CRM és marketing automatizációs rendszerek működtetése.
  • Külső marketing partnerekkel való kapcsolattartás.
  • Részvétel a marketing költségtervek és konferencia tervek elkészítésében.
  • A cég konferenciákon való részvételének támogatása, a konferencia marketing biztosítása, a vonatkozó kampányok koordinálása.
  • A cég arculatának és online jelenlétének folyamatos nyomon követése up to date tartása.
  • Marketing anyagok formai követelményeknek megfelelő összeállítása, tervezőkkel, nyomdákkal való kapcsolattartás.
  • Szakmai jelentések készítése igény szerint.

Elvárások

  • Középfokú végzettség, minimum 2-3 év releváns munkatapasztalat.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség.

Előnyt jelent

  • Sales Force ismerete.
  • Nemzetközi környezetben B2B marketing tapasztalat.
  • Műszaki beállítottság.

Amit kínálunk

  • Változatos tevékenység,
  • gyors szakmai fejlődés,
  • angol nyelv rendszeres használata,
  • versenyképes fizetés, túlóra mentesen,
  • cafetéria.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A ThalesNano Zrt., Budapesti székhelyű, innovációs kutatás-fejlesztés területén világsikert elért műszer gyártó és fejlesztő cég, amely az áramlásos kémia területén globális vezető szerepet tölt be. Cégünk jelenleg is több mint 75 országba exportál, kiváló nemzetközi kapcsolatokkal rendelkezik és az ügyfelei között vannak a nagy gyógyszeripari,  kutató fejlesztő és agro kémiai cégek többsége. A vállalkozás 20 éves múlttal rendelkezik és mára a H-Cube berendezés egy egész gépcsaláddá nőtte ki magát.