Sales / Értékesítő

  • Cég neve

    Natur Tanya Hungary Kft

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Kiscelli utca 104.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Ha dolgoztál már B2B sales területen, képviseltél vállalati brandet és már nem ismeretlenek számodra az étrend-kiegészítők, továbbá folyamatosan fejleszted magad, akkor téged keresünk!

Feladatok:
  • Rendszeres telefonos kapcsolattartás meglévő partnereinkkel
  • Beérkező rendelések kezelése, rendelések rögzítése, módosítása
  • Viszonteladó partnerekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Szaktanácsadás a termékeinkkel kapcsolatban
  • Partnerkapcsolatok ápolása, az ügyfelek irányából érkező problémák kezelése
  • Folyamatosan bővülő termékkínálathoz tartozó információk delegálása az üzleti partnerek felé
  • Termékajánlás az ügyfeleink részére
  • Üzleti partnerek és egyéni vásárlói reklamációk kezelése
  • Heti meetingeken való proaktív részvétel
  • Partnertalálkozókon való aktív részvétel
  • A kitűzött értékesítési céljaink elérése, üzleti partnereink udvarias és szakszerű tájékoztatása, kiszolgálása

Elvárások

  • 2-3 év értékesítési tapasztalat
  • Nyitott, magabiztos, pozitív, kommunikatív személyiség
  • Új információk iránti nyitottság, tanulási hajlandóság
  • Elkötelezettség az üzleti partnerek iránt
  • Jó csapatjátékos vagy
  • Kiváló szóbeli kommunikációs készség
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
  • Ügyfél-, és eredmény-orientált gondolkodás
  • Megbízható, pontos, precíz munkavégzés
  • Alap MS Office ismeretek (Excel, Word, E-mail)

Előnyt jelent

  • Termék értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Étrend-kiegészítők piacán szerzett tapasztalat
  • Online értékesítésben szerzett tapasztalat
  • B2B értékesítési tapasztalat
  • Egészségtudatos szemlélet

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Versenyképes fix jövedelem
  • Teljesítményarányos célprémium
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Támogató vezetőség és csapat
  • Jó munkahelyi környezet
  • Kávé és tea
  • Mókusaink is vannak
  • Családias hangulat
  • Kutyabarát iroda
  • Nincs túlóra (Nagyon fontosnak tartjuk a munka-magánélet egyensúlyát, ezért nálunk nincs túlóra, pontosan 8 órás munkaidővel tervezhetsz, amiben az ebédidő is benne van.)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények

Céginformáció

Cégünk tudatosan tervezett, megbízható és innovatív táplálékkiegészítőket kínál az embereknek. Termékeink a legfrissebb tudományos kutatásokkal összhangban készülnek, a legújabb gyártástechnológiák mellett. Küldetésünk minél szélesebb körben megismertetni azokat az újgenerációs és bioaktív tápanyagokat, melyek életmódi reformokkal karöltve, célzott támogatói a prevenciónak és a minőségi, hosszú életnek. A Natur Tanya® stabil hátterű, 100%-ban magyar, B2B nagykereskedés, aki munkatársát keresi:

Önéletrajzzal és motivációs/referencia kísérő levéllel, a fizetés igény megadásával és a pozíció feltüntetésével a "jelentkezem" gombra kattintva.