Sales értékesítő (HoReCa és slepptúra)

  • Cég neve

    BOMBA! ENERGY DRINK Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye, Vas megye, Zala megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Adott földrajzi területhez tartozó üzleti partnerek rendszeres látogatása, saját készletről történő azonnali értékesítés
  • termékeink láthatóságának, disztribúciójának és elérhetőségének biztosítása
  • promóciók megvalósítása
  • optimális készletszint biztosítása az üzletekben
  • új partnerek felkutatásában való aktív részvétel

Elvárások

FMCG kategóriában szerzett tapasztalat
  • üzletszintű értékesítési tapasztalattal rendelkezel
  • legyen kimagasló kommunikációs és problémamegoldó készséged és tudj önállóan dolgozni
  • kereskedői szemlélet, üzleti gondolkodásmód, megbízhatóság
  • jó szervező képesség, terhelhetőség
  • célorientált, dinamikus személyiség, határozott fellépés
  • legyen magabiztos gépjármű vezetési gyakorlatod (kisteherautó Citroen Berlingo/ furgon, B kategóriás jogosítvány)
  • MS Office és Windows alap szintű ismerete
  • légy csapatjátékos

Előnyt jelent

Italkategóriában szerzett tapasztalat és kialakult kapcsolatrendszer.

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés + juttatási csomag (céges autó és telefon)
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kiváló minőségű termékek képviselete
  • fiatalos lendületes csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő