Sales Engineer

  • Cég neve

    ETN MAGYARORSZÁG Kft.

  • Munkavégzés helye

    9028 Győr, Olaj utca

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Új ügyfelek keresése és igényeinek felmérése
  • Partnerek személyes látogatása
  • Piacvezető márkák termékeinek értékesítése az ipari szektor képviselői számára
  • Műszaki megoldások ajánlása és árajánlatok készítése

Elvárások

  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Nyitottság a technológiai újdonságokra
  • Dinamikus és magabiztos személyiség, értékesítői attitűd
  • Minimum középfokú, preferáltan felsőfokú végzettség elektrotechnika/automatizálás területén
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (kapcsolattartás a külföldi anyacéggel)
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetési rutin
  • Számítógépes alapismeretek

Amit kínálunk

  • Kiváló karrierlehetőség
  • Megbízható, stabil munkáltató, hosszú távú munkalehetőség
  • Céges autó és telefon magánhasználatra is
  • Szakmai fejlődési potenciál az automatizációs technológia területén
  • Bértárgyalás évente két alkalommal
  • Teljesítményen alapuló bónusz évente két alkalommal
  • Nagyfokú függetlenség a munkavégzés során

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

Piacvezető márkák forgalmazásával foglalkozunk az automatizáció, a mérés és a szabályozás területén.
Vállalatunk a fraciaországi központtal rendelkező ETN csoport tagja, mely Európa szerte közel 1000 munkatárssal, 18 országban 81 raktárból szolgáljuk ki ügyfeleinket. Az újonnan alakult magyarországi cég egy igen ambíciózus vállalkozás, mely céltudatos növekedési tervekkel készül a közeljövőre.
Teljeskörű szolgáltatást biztosítunk ügyfeleink számára, a termékek kiválasztásától és beszerzésétől egészen a technikai támogatásig. Munkánk célja az ügyfeleink segítése a modern technológiák világában.
Kiemelt partnereink, akik termékeit forgalmazzuk: Siemens, ABB, Pepperl & Fuchs, Cognex, Eaton, Harting, Datalogic, Belden, Telegartner, stb.
Csatlakozz nemzetközi cégünk kis létszámú győri csapatába, ahol szakmai kihívások, dinamikus, fiatal csapat és kiváló karrierlehetőség vár!
Ha érdekel az automatizáció, szívesen vennél részt piacvezető márkák forgalmazásában és nem jelent problémát folyamatosan úton lenni a céges gépjárművel, akkor várunk téged SALES ENGINEER pozícióba!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!