Sales engineer automation

  • Cég neve

    Still Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Still Kft.

Játssz a legjobbak között: a STILL éllovas a testreszabott intralogisztikai megoldásokat kínáló szolgáltatók között. Az innovatív megoldások megtalálásában pozíciótól függetlenül minden munkatársunk döntő szerepet játszik. Nálunk változatos feladatokat találsz, nyitott közeg fogad, ahol bőséges szabad mozgásteret kapsz, hogy az ötleteid segítségével vállalatunk még tovább fejlődhessen.

A STILL a KION Group tagja, amely az eladott darabszámot tekintve Európa legnagyobb targonca- és raktári berendezésgyártója. Kultúránkat a KION Group közös értékei határozzák meg: integritás, együttműködés, bátorság és kiválóság. Anyagmozgató eszközök és intralogisztikai esközök és szolgáltatások értékesítésével és szervizelésével foglalkozó szervezetünkbe keressük csapatunk új tagját az alábbi pozícióba:

Amivel támogatunk céljaid elérésében:

  • Egy profi csapat kulcsemberévé szeretnénk tenni Téged.
  • Folyamatos szakmai kihívásokat adunk számodra.
  • Modern technikai feltételekkel.
  • Alapbért + teljesítményarányos jutalékot + cafeteriát nyújtunk,
  • Egészségbiztosítást kötünk részedre, amellyel privát egészségügyi szolgáltatást vehetsz igénybe.
  • Egyéb béren kívüli és szociális juttatásokban részesítünk.

A következő fontos feladatok várnak Rád:

  • Új és használt önvezető anyagmozgató eszközök, intralogisztikai berendezések specifikálása, vevőigények szerint kidolgozása (VNA gépek, állványok, automatizált eszközök, kiegészítő berendezések) és értékesítése.
  • Bemutatók, referencia látogatások szervezése.
  • Új piaci lehetőségek felkutatása.
  • A meglévő partnerekkel jó kapcsolat ápolása, személyes látogatások és tárgyalások lebonyolítása.
  • Projektek végrehajtása, szerződések elkészítése, ügyfél-elégedettség megvalósítása.
  • A projektek végrehajtása során specifikációk és dokumentumok elkészítése (pl. kezdő értekezlet, projektterv, tervezési és projektköltség-ellenőrzési jelentés, teljesítménytesztek, átadási protokoll stb.).
  • A projektek céljainak folyamatos nyomon követése, kezelése, kommunikációja, jelentése és dokumentálása (változások, tervezés, költségek, koncepció, biztonság és minőség).
  • Projektek költségének ellenőrzése.
  • Szerviz szerződések értékesítése az önvezető anyagmozgató eszközökhöz és tartozékaikhoz, valamint intralogisztikai berendezésekhez kapcsolódóan.
  • Értékesített gépek és berendezések ügyfélnél történő átadása.
  • Tanácsadás környezet- egészség- és biztonságbarát megoldásokhoz. Környezetvédelmi és biztonsági ötletek népszerűsítése. A biztonság és a környezet szempontjából helytelen viselkedés kezelése.
  • Riportok valamint projekt statisztikák elkészítése.
  • Adminisztrációs feladatok ellátása (ügyféladatok, ajánlatok, megrendelések, egyéb változások rögzítése az ügyviteli rendszerben.)
  • Közreműködés a kintlévőségek behajtásában.

Rád van szükségünk, ha:

  • Felsőfokú végzettséged van (elsősorban műszaki: mérnök, logisztika, műszaki menedzser).
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel (műszaki sales, projectsales).
  • Magabiztosan használod a számítógépet (MS Office, ERP, CRM).
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal.
  • Tárgyalóképes az angol nyelvtudásod (szóban és írásban).
  • Műszaki érdeklődésed mellé, szakmai felkészültség is társul.
  • Eredményorientált hozzáállás, tulajdonosi szemlélet, jó problémamegoldó készség és kreatív gondolkodás jellemez.
  • Jártas vagy a tárgyalási és ügyfélkezelési technikákban.
  • Kiválóan kommunikálsz és jó a szervezőkészséged.
  • Elkötelezett vagy a folyamatos tanulás és fejlődés iránt.
  • Magabiztos, határozott, proaktív, inspiráló személyiséged van.