Sales & Distribution Planning Specialist (Opel)

  • Cég neve

    AW Distribution Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Szabadság út 117.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Értékesítési és gyártási előrejelzések készítése és kezelése
  • Készletek nyilvántartása és optimalizálása
  • Kimutatások, riportok szolgáltatása belső csapatoknak (pl. marketing, értékesítés, pénzügy, kontrolling) és a gyártó felé
  • Kapcsolattartás a gyártói csapatokkal a folyamatos gyártási és szállítási eredményekért
  • Részvétel a disztribúciós folyamatban
    • Gépjármű-rendelési folyamat karbantartása
    • Készletkezelés
    • Nyilvántartások naprakészen tartása
    • Márkakereskedői hálózat támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztosan beszélsz angolul üzleti környezetben is
  • Dinamikus, nyitott személyiséged van, rugalmasan kezeled a változásokat
  • Önállóság, kreativitás és proaktivitás jellemez
  • Magabiztosan kezeled az informatikai programokat (kiemelten az Excelt és PowerPoint-ot)

Előnyt jelent

  • Analitikus gondolkodás
  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes pozíció
  • Izgalmas, motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  • Vonzó irodai munkakörnyezet (Budaörs Office Park – tömegközlekedéssel Budapestről is könnyen megközelíthető helyen) Home Office lehetőséggel a próbaidő után
  • Összetartó csapat, barátságos közeg a mindennapi munkában
  • Havi cafeteria keret választható elemekkel, éves (teljesítményalapú) bónusz
  • Élet-és balesetbiztosítás, valamint magánegészségügyi szolgáltatásokra való jogosultság
  • Egyéb juttatások (pl. irodai masszázs, gyümölcsnap, nyelvtanfolyam lehetősége, céges rendezvények és síelés)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Masszázs

Céginformáció

Szeretnél részt venni Közép-Kelet Európa meghatározó mobilitási szolgáltatójának fejlesztésében, működtetésben? Csatlakozz egy stabil alapokon álló magyar autóipari cégcsoporthoz, amely nemcsak Magyarországon jelentős szereplő, hanem dinamikusan terjeszkedik számos környező országban is! Az AW Distribution Kft. a tőzsde prémium kategóriájában jegyzett AutoWallis-csoport legnagyobb árbevételű tagja, amely az Alpine, Dacia, Isuzu, Jaguar, Land Rover, Opel, Renault és Ssangyong márkák nagykereskedelmét, és az MG és BYD márkák nagykereskedelmi támogatását látja el. Jelen vagyunk nemcsak itthon, hanem az Adria mentén, a Balkánon, és néhány további környező országban is.