Sales Development Representative

  • Cég neve

    MUNIPOLIS s.r.o.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Hogyan működünk?
  • Felvesszük a kapcsolatot az önkormányzatokkal, gyors tájékoztatást adunk a szolgáltatásunkról, érdekeltté tesszük a polgármestert vagy a kommunikációért felelős személyt, és online találkozót szervezünk. Értékesítési munkatársaink segítenek bemutatni a MUNIPOLIS-t, oktatóink pedig gondoskodnak a rendszer összes funkciójának bemutatásáról. Minden telefonon keresztül történik, nem kell sehová sem menni.

Mi vár rád?
  • Telefonos kapcsolatfelvétel magyarországi önkormányzatokkal - általában a polgármesterekkel
  • Polgármesterek adminisztratív felkészítése az online találkozóra
  • Az értékesítési csapat támogatása - dokumentumok előkészítése, kapcsolatok nyilvántartása, kommunikáció a településekkel
  • Lehetőség más értékesítési folyamatban való szerepvállalásra

Elvárások

Kit keresünk?
  • Egy új kollégát, aki jártas a telefonos üzletfejlesztésben, erőssége a kommunikáció és képes rövid idő alatt lenyűgözni másokat.
  • Fontos számunkra a telefonon keresztüli kommunikációs képesség és a nagyon jó beszédkészség.
  • Valakit, aki szenvedélyesen szereti a munkát, tanulni és fejlődni akar az értékesítésen belül.
  • Előnyt jelent, de nem feltétlenül szükséges a hasonló pozícióban szerzett korábbi tapasztalat. A személyes vagy telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat szintén nagyszerű.
  • Valakit, aki türelmes, jó hallgatóság, és egyszerű kifejezésekkel elmagyarázza a technikai részleteket az önkormányzatoknak.

Amit kínálunk

Mit nyújtunk cserébe?
  • A munkához szükséges felszerelés
  • Lehetőség otthoni munkavégzésre
  • Céges rendezvények, csapatépítés, találkozók
  • Jutalom új munkatársak ajánlásáért
  • Azonnali kezdés
Miért fogod jól érezni magad nálunk?
  • Mindenre megtanítunk és folyamatosan képzünk a nálunk töltött idő alatt.
  • Törődünk a kapcsolatokkal, meghallgatjuk egymást, tiszteljük egymást, és ami a legfontosabb, segítünk egymásnak.
  • Egy nagy hatású, társadalmi szempontból jelentős projekten dolgozni nagyon is van értelme.
  • Barátságos vezető és kollégák (egy kisebb csapat vagyunk).

Céginformáció

A MUNIPOLIS a legszélesebb körben használt megoldás az önkormányzatok és a lakók közötti intelligens kommunikációra. Eszközeit közel 4000 önkormányzat és 950 000 polgár használja nem csak a Cseh Köztársaságban és Szlovákiában, hanem más európai országokban is. A kommunikáció racionalizálása, valamint a polgárok és hatóságaik összekapcsolása jelentősen hozzájárul a tájékoztatáshoz, az emberek bevonásához az önkormányzat tevékenységébe, de például a fekete hulladéklerakókkal kapcsolatos mindennapi problémák megoldásához, sőt, vészhelyzetekben az emberi életek védelméhez is.
A MUNIPOLIS intelligens kommunikációs hálózat nyitva áll az önkormányzatok és egyesületek előtt, melyeknek segítünk javítani a polgárokkal vagy a tagokkal való kommunikációjukat. További információkért a tevékenységünkről látogass el a https://www.munipolis.hu/ weboldalra.

FELKELTETTÜK AZ ÉRDEKLŐDÉSED? ÍRJ NEKÜNK. SZÍVESEN TALÁLKOZNÁNK VELED :)
A "Jelentkezés" gombra kattintva küldd el nekünk magyar vagy angol nyelvű önéletrajzod, az elvárt fizetési igényed megjelölésével.