Sales Coordinator

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Győr-Moson-Sopron,Mosonmagyaróvár,

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Menton Jobs

Mosonmagyaróvár mellett található partnerünk, kereskedelmi ügyintézőt keres, magabiztos angol nyelvtudással és tapasztalattal!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás a megrendelésekről, kiszállításokról
  • Szerződések kezelése, adminisztrálása
  • Kiszállítások szervezése, nyomonkövetése
  • Kereskedelmi  dokumentációk elvégzése
  • Számlázás elvégzése
  • Reklammációk kezelése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • Minimum középfokú, de lehetőleg felsőfokú végzettség, logisztikai, kereskedelmi területen
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete írásban és szóban
  • Minim 2-3 éves tapasztalat kereskedelmi/logisztikai területen
  • Kiváló kommunikációs és probléma megoldó képesség
  • Magabiztos számítógép használat ( MS Office, Outlook )

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

  • Mezőgazdasági szolgáltatásokhoz és áruszállításhoz kapcsolódó ismeretek
  • MS Navison ismeret
  • Német nyelvtudás

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Cafeteria
  • Munkába járási költségtámogatás
  • Családias környezet, kedves kollégákkal
  • Wellbeing támogató program a dolgozóknak: ingyen gyümölcs és egészséges nassolni valók, kávé és üdítők