Sales Consultant (telefonos értékesítő)

  • Cég neve

    Tudjukki Kft.

  • Munkavégzés helye

    1024 Budapest, Lövőház utca

  • Fizetés

    Nettó 300e - 350e Ft havi bér Jutalék

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Leendő munkatársunk új ügyfeleket keres fel telefonon és e-mailen keresztül, kulcsfontosságú partnereinkkel pedig tartós együttműködéseket köt.

  • Üzleti (B2B) ügyfelek telefonos felkeresése
  • Szolgáltatásunk bemutatása
  • Ügyfél igényeinek feltérképezése
  • Kiváló kapcsolat kialakítása az ügyféllel telefonon és e-mailen keresztül
  • Teljes értékesítési folyamat lebonyolítása
  • Saját ügyfélkör menedzselése
  • Értékesítési tervek és célok betartása
  • Folyamatos együttműködés és kommunikáció a csapattal

Elvárások

  • Könnyen megtalálod a hangot telefonon keresztül az ügyféllel
  • Nyitott vagy az új dolgokra és a fejlődésre
  • Nem félsz megosztani a csapattal az előremutató ötleteidet

Előnyt jelent

  • B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú karrier, biztos állás
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Teljes munkaidő (irodai munkavégzés 8:30-16:30 között)
  • Nincs túlórázás és hétvégi munkavégzés
  • Nemzetközi csapat
  • Versenyképes fix fizetés + jutalék

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

  • Cégünk az Informa Group nemzetközi cégcsoport legújabb tagja, mely 10 év alatt Délkelet-Európában és Dél-Afrikában a lead generation piacon már vezető szereplővé vált.
  • Célunk, hogy platformunkon a Tudjukki.hu-n segítséget nyújtsunk a legjobb helyi szakemberek megtalálásában, a vállalkozásokat pedig összekössük új ügyfeleikkel, ezzel segítve üzleti növekedésüket.
  • A magyar piacra belépve csoportunk gyorsan bizonyított: közösségi média és internetes értékeléseink magukért beszélnek.
  • Budapestnek egy könnyen megközelíthető, de mégis nyugodt részén található irodánkba keressük bővülő csapatunk új törzstagját.

Tetszik a pozíció? Jelentkezz csatolt önéletrajzoddal, és beszélgessünk a részletünkről!