Manpower Munkaerő-Szervezési Kft. logo

Sales consultant

  • Cég neve

    Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kialakítod a delivery team managerrel közösen a sales stratégiát a következő negyedévre, majd meg is valósítod azt
  • Piackutatást, versenytárselemzést végzel, ügyféllistákat hozol létre, ami alátámasztja értékesítési terveidet
  • Adminisztrálod az értékesítési projekteket
  • Kialakítod és ápolod a pozitív, gyümölcsöző üzleti kapcsolataidat
  • Felkutatod leendő ügyfeleinket, felméred igényeiket személyesen és/vagy virtuálisan, majd ez alapján megoldást ajánlasz számukra szolgáltatásainkból
  • Mentorálod a sales csapat gyakornokát, hogy hatékonyan segítsen téged adminisztrációban, együtt előkészítitek az ajánlatokat és szerződéseket.
  • Szorosan, napi szinten, személyesen dolgozol együtt a sales csapattal és a delivery teammel

Elvárások

  • Szereztél már tapasztalatot B2B értékesítésben
  • Kommunikálj magabiztosan, választékosan, magyarul és angolul, szóban és írásban egyaránt
  • Legyen lételemed a kapcsolatépítés
  • Halld meg a kimondott és kimondatlan igényeket
  • Proaktívan keresd vagy hozd létre a megoldásokat
  • Legyél aktív részese fiatalos, laza, de keményen dolgozó, teljesítményorientált csapatunknak
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Kihívásokat jelentő, izgalmas és változatos feladatkörben dolgozol egy pörgős, támogató csapatban, modern irodában
  • Saját területért vagy felelos, amelynek alakításában és felépítésében számítunk Rád
  • Napi kapcsolatban vagy külföldi döntéshozókkal, így angol tudásodat folyamatosan használod
  • Alapbéred mellett kiemelkedő teljesítményalapú bónuszban részesülhetsz
  • Cafeteria
  • Home office lehetőség
  • Laptop, mobiltelefon jár a pozícióhoz, amit magán célokra is korlátlanul használhatsz
  • Fejlődhetsz, tanulhatsz és karriert építhetsz vállalatunknál
  • Stabil, multinacionális anyavállalatunk háttere biztosítja neked a hosszútávú munkalehetőséget

Céginformáció

Világszerte 70 éves tapasztalattal, 80 országban és több ezer irodában vagyunk jelen, ezzel a világ vezeto munkaero-toborzó cégeként végezzük igen sokrétu munkánkat. Magyarországon 30 éve segítjük az álláskeresok és cégek egymásra találását.

Te vagy az ideális jelölt, ha van tapasztalatod szolgáltatás értékesítésben, szívesen tárgyalsz nemzetközi nagyvállalatok döntéshozóival és magabiztosan beszélsz angolul. Proaktívan, tanácsadói szemlélettel találsz megoldást az ügyfelek kihívásaira, így folyamatosan megbízásokkal látod el a delivery csapatot, akik összekötik a munkáltatót a legmegfelelőbb munkaerővel.