Sales asszisztens

  • Cég neve

    ORBICO HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Az Orbico Dél- és Kelet-Európa egyik vezető disztribútor vállalata. Jelenleg 21 országban, közel 8000 kollegánk dolgozik azon, hogy a világ 500 legismertebb globális és helyi márkái eljussanak a fogyasztókhoz. Jelen vagyunk a szépségiparban, az elektromos kisgépek piacán és az FMCG üzletágban is.

Főbb feladatok, munkák:

Mik lesznek a feladataid?
  • Az értékesítési csapat adminisztratív és analitikus támogatása
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adatbázisok kezelése, termékekhez kapcsolódó információk karbantartása, adatok rögzítése
  • Forgalmi kimutatások készítése
  • Árak és termékinformációk karbantartása
  • Termék belistázáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Rendelések és készletek nyomon követése, kapcsolódó kimutatások, statisztikák készítése
  • Értékesítési partnerek marketing anyagai gyártásának koordinálása
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

Várjuk a jelentkezésedet, ha rendelkezel a következőkkel:
  • 1 – 2 év FMCG értékesítés területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Magas szinten kezeled az MS Office programokat, magabiztosan használod az Excel-függvényeket és készítesz PowerPoint prezentációkat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van
  • Jártas vagy adatvizualizációban és adatbázisok kezelésében

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • PowerBI ismerete

Amit kínálunk:

  • Home Office lehetőség
  • Dinamikusan növekvő, stabil nemzetközi cég
  • Folyamatos fejlődési lehetőség; támogatjuk a tanulmányaidat és a nyelvtanulásodat is
  • Változatos munkafeladatok egy lendületes, fiatalos csapat részeként
  • Rendszeres szakmai- és közösségi események
  • Széleskörű juttatások (egészségügyi szolgáltatások biztosítása, cafeteria, bónusz, laptop, telefon korlátlan adatforgalom, jelentős kedvezményes vásár az általunk forgalmazott prémium termékekből)