Sales asszisztens

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk egy nemzetközileg ismert és elismert magyar brand, luxus kategóriájú design kristálycsillárok tervezésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

Nagy múltú, biztos anyagi háttérrel rendelkező cég, kiváló munkakörülmények, jó hangulatú
csapat, megbecsülés vár, versenyképes fizetés, képzési lehetőség teljes betanulást támogató
rendszer.

Tedd próbára magad náluk az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő és új partnerek felkeresése emailben és telefonon
  • Érdeklődést generálni, amiből konkrét termékre kérnek árajánlatot
  • Piackutatások készítése
  • Értékesítő munkájának támogatása
  • Értékesítési adminisztrációs feladatok ellátása
  • Ügyfélkezelő rendszer folyamatos aktualizálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Értékesítési asszisztenciában szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes szinten beszélsz angolul és esetleg más idegen nyelven is (tesztelni fogják a
  • tudásod)
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Vonzódsz a luxus és a design világához
  • Talpraesett vagy, vidám, terhelhető és nyitott
  • Szeretsz másoknak segíteni
  • Monoton számítógépes munkától sem riadsz vissza

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezést biztosítanak
  • Támogatják a betanulásod kiváló képzéseikkel és mentor programjukkal
  • Modern irodai környezetben dolgozhatsz, családias légkörben
  • Tömegközlekedéssel is jól megközelíthető
  • Számítógépet (asztali vagy laptop) és telefont is biztosítanak a munkádhoz
  • Nemzetközi kiállításokon részvételi lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest II. kerület
  • Munkaidő: Teljes munkaidő