Sales asszisztens / adminisztrátor

  • Cég neve

    NET Média Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest, Polgár utca 8-10.

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Hirdetési megrendelésekkel kapcsolatos adminisztrációs és ügyintézői feladatok teljeskörű ellátása
  • Egyszerűbb szerződések megírása, kezelése
  • Adatrögzítés saját belső rendszerben
  • Nyomtatás, scannelés, iktatás, adminisztratív ügyekben partnerekkel való kapcsolattartás
  • Hirdetések nyomon követése, megjelenések ellenőrzése
  • Szoros együttműködés az értékesítő kollégákkal, munkájuk támogatása

Elvárások

  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • Monotonitás tűrés
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Önálló- és csapatmunkára való képesség
  • MS Office (főként Word, Excel) magabiztos használata
  • Minimum középfokú végzettség

Előnyt jelent

  • Értékesítés, média területen szerzett tapasztalat
  • Megrendelések kezelésében való jártasság
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Részmunkaidő lehetősége (napi 6 óra)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Nyitott, fiatalos, lelkes csapat
  • Modern irodai környezet

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

A Portfolio Csoport Magyarország vezető internetes gazdasági hír- és adatszolgáltatója, szakmai rendezvények szervezője. A csoporthoz tartoznak a Portfolio, a Pénzcentrum, az Agrárszektor, a HelloVidék valamint az Agro Napló oldalak.

Kérjük, jelentkezését fényképpel ellátott önéletrajzával, motivációs levéllel, a teljes vagy részmunkaidő (6 vagy 8 óra) és a fizetési igény megjelölésével juttassa el hozzánk!