Sales account manager

  • Cég neve

    MIELL Jobline Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Mire számíthatsz munkád során?

  • Minőségügyi üzletágunk képviselete új és meglévő partnereinknél
  • Hunter feladatok ellátása előre meghatározott értékesítési terv alapján
  • Új potenciális partnerek felkutatása
  • Meglévő partneri kapcsolatok ápolása
  • Proaktív részvétel az értékesítési csapat tervének, stratégiáinak elkészítésében
  • Jelentések, prezentációk készítése az ügyvezetés részére
  • Ajánlatok és szerződések előkészítése, megkötése
  • Piacfigyelés, tárgyalásokon való részvétel, CRM adminisztráció

Elvárások

Ami sikeressé tesz nálunk:

  • Legalább 5 év értékesítői tapasztalat van mögötted
  • Angolul magabiztosan kommunikálsz
  • Rugalmas, dinamikus és karizmatikus személyiségnek ismernek az emberek, komplex gondolkodásod nem a megunt multis környezetben akarod kamatoztatni
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás, rugalmasság és kitartás jellemez Téged
  • Jól kezeled a stresszt és a munkával járó terhelést
  • Szeretsz sokat vezetni

Előnyt jelent

Előnyként értékeljük ha:

  • Jól ismered az autóipari szektor képviselőit és beleláttál már a minőségirányítási folyamatokba

Amit kínálunk

Ha az eddigiek tetszenek, akkor mit is kapsz cserébe?
A „versenyképesbérfiataloscsapaton” túl:

  • Már a kezdetektől terepen lehetsz értékesítő kollégáiddal, hogy hatékonyan betanulhass
  • Munkádat alap + teljesítményarányos fizetéssel honoráljuk
  • Szakmai fejlődésedet folyamatosan biztosítjuk
  • Nyitott és befogadó cégkultúrában dolgozhatsz
  • Céges autó, laptop és mobiltelefon is jár a pozícióhoz

Céginformáció

A Miell Group csapatába keressük Észak-Nyugat magyarországi, vagy Kelet-magyarországi régióinkra Sales account manager kollégánkat.