Ruházati eladó Falconeri üzletbe

  • Cég neve

    Calzedonia Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1024 Budapest, Lövőház utca 2-6.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi Uomo és Tezenis márkákat forgalmazó Oniverse, két magyarországi Falconeri üzlettel van jelen hazánkban. A Falconeri kiváló minőségű kasmír és nemes anyagokból készült ruházati termékek kínálatát biztosítja nők és férfiak részére. A Fashion streeten és a MOM Parkban található Falconeri üzleteinlk csapatába keresünk

teljes munkaidőben

Feladatok:

  • Vásárlók teljeskörű kiszolgálása, kiemelkedően magas színvonalú customer service és vásárlói élmény nyújtása
  • A Falconeri márka bemutatása a magyar piacon, aktív szerepet vállalva a törzsvásárlói kör kialakításában és a márkaismertség növelésében
  • az üzletkép és kirakatok kialakítása a visual merchandise szabályok és kereskedelmi szempontok alapján
  • üzlet folyamatos töltése, termékek kihelyezése, adminisztratív feladatok
  • kassza kezelés

  • van már fashion retail tapasztalatod – luxus márkák előnyben
  • szenvedélyed a divat és kiváló stílusérzékkel rendelkezel
  • vevőorientált és nyitott szemléletmód jellemez
  • a hétvégi munkavégzés sem okoz gondot
  • angolul magabiztosan beszélsz (orosz, kínai, német nyelv ismerete előny)

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, prémiumok
  • kedvezményes kártya cégünk márkáihoz
  • exkluzív munkakörnyezet
  • továbbképzések, tréningek

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Várjuk önéletrajzodat, jelentkezz még ma!
Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.