Ruházati eladó (Budapest, Bajcsy-Zs. út)

  • Cég neve

    ''HÁDA-1'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    1065 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 45.

  • Fizetés

    Nettó 249e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

- A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása
- A munkaterület rendben és tisztán tartása
- Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján
- Árucserében való részvétel

Elvárások

- Kedves, vásárló-orientált hozzáállás
- Önálló, precíz munkavégzés
- Kiváló kommunikációs készség
- Terhelhetőség, megbízhatóság

Előnyt jelent

- Kereskedelmi végzettség és tapasztalat

Egyéb információk:
- Teljes nyitva tartás szerinti műszakok vállalása
- Az üzlet nyitva tartása: hétfőtől péntekig 9.00-19.00, szombaton 9.00-17.00 között.
- Az üzlet vasárnap zárva tart
- A foglalkoztatás 4 havi órakeretben történik
-Átlagosan heti 4-5 nap vállalása

Amit kínálunk

- Teljes munkaidős, eladói bejelentett állás
- Alapbér: bruttó 360.000 Ft/hó, ami nettó 239.400 Ft-ot jelent
- 70%-os dolgozói vásárlási kedvezmény
- 25 év alatt
SZJA mentesség (15%-kal magasabb nettó alapbér)
- Alapfizetésen felüli egyéb megkereshető juttatások:
- Forgalmi bónusz-juttatás: havi nettó 20.000 Ft vagy nettó: 26.600 Ft vagy nettó 33.250 Ft.
- Szép kártya juttatás: nettó 10.000 F/hó
- A bónusz-juttatás függ az üzlet havi forgalmától és leltár eredményétől
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Stabil vállalati háttér
- Azonnali munkakezdés
- Kiszámítható munkaidőbeosztás

A " jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja önéletrajzát!