Ruházati eladó / Békéscsaba

  • Cég neve

    MITU SHOP Kft.

  • Munkavégzés helye

    5600 Békéscsaba

  • Fizetés

    Bruttó 326e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Az elsődleges célod a tökéletes vásárlói élmény megteremtése és ehhez az alábbi feladatok elvégzésében számítunk Rád:
- felnőtt- és gyermek ruhák, cipők, kiegészítők értékesítése
- az áruk tetszetős elhelyezése és rendben tartása
- vásárlók kiszolgálása és tájékoztatása
- kasszázás (pénztárgép és a banki terminál kezelése)
- napi adminisztrációs feladatok
- az érkező áruk kipakolása, a visszáruk beszedése, csomagolása
- leltározás
- az üzlet és környezetének napi szintű tisztán és rendben tartása

Elvárások

Van néhány olyan dolog, ami nem kifejezetten elvárás, de nagyon előnyös, ha együtt szeretnénk dolgozni:
- imádod a divatot és érdekelnek a napi divat trendek, mert erről fog szólni minden munkanapod
- van kereskedelmi tapasztalatod és nem várod el tőlünk, hogy mindenre nekünk kelljen Téged megtanítanunk
- jól kommunikálsz, szereted az embereket és Ők is szeretnek Téged
- szorgalmasan és felelősségteljesen látod el a munkád
- önállóan és csapatban is tudsz dolgozni
- gyors vagy és jól bírod a terhelést

Előnyt jelent

Előnyös, ha van ruházat/cipő értékesítésével kapcsolatos tapasztalatod, esetleg van valamilyen kreatív hobbid és nagyon helyes, ha érdeklődsz a fenntarthatóság, valamint a környezettudatosság témaköréért.

Amit kínálunk

Egy olyan céghez van lehetőséged most csatlakozni, ahol szakmai és emberi fejlődés vár rád. Amennyiben motiváló számodra, hogy ebben a pozícióban úgy bizonyíts, hogy képes vagy további eredményekért hajtani, akkor a vezetői előrelépés lehetősége is megnyílik számodra.

Céginformáció

Békéscsabán, hamarosan Jemma - preloved fashion néven nyíló üzletünkbe várjuk a divat iránti szenvedéllyel megáldott, jövendő munkatársunk jelentkezését. Olyan munkatársat szeretnénk, aki szívesen részt vesz a használtruha és a fenntartható divat népszerűsítésében, a vásárlókkal való személyes kapcsolattartás és a tökéletes vásárlói élmény megteremtése révén. Ennek a feladatnak a megvalósításához van Rád nagy szükségünk!

Jelentkezésedhez fényképpel ellátott, friss adatokkal kitöltött szakmai önéletrajzot várunk!