Ruhaválogató és rakodó

  • Cég neve

    HUNTEX RECYCLING Kft

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Momofuku utca 6.

  • Fizetés

    Nettó 220e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Kecskeméti használt ruha válogató, feldolgozó üzemünkbe, könnyű fizikai munkára keresünk munkatársakat.
Kecskeméti új csarnok épületünkben ( Vgp Park )-ban, Momofuku utcán, hosszú távú, fix munkalehetőséget kínálunk nők és férfiak részére is. Ruhaválogató és rakodó pozícióra.
Nincs lehetőség részmunkaidőre, másodállásban sem lehetséges nálunk a munkavállalás.
Egy műszakos, délelőtti, általános munkarend.
Hosszú távra keresünk munkavállalókat. A bérezés korrekt, nincs csúszás, bejelentett munka!
Reggel 7:15-től, délután 16:15-ig dolgozunk, hétfőtől - péntekig. Hétvégéink szabadok szinte mindig. Van lehetőség kéthetente túlórára szombatonként, ezen felül a hét többi napján is van lehetőség túlórára.
Az első 15 nap alkalmi foglalkoztatás. Ez azért szükséges, mert ez alatt az idő alatt el tudja mindkét fél (munkavállaló és munkáltató is) dönteni, hogy megfelelő számára ez a munka, vagy sem.A 15 nap után határozatlan idejű munkaszerződést kínálunk fel, ha mindkét fél részéről megfelelt, 3 hónap próbaidővel.
Bankszámlára történik az utalás minden hónap 10.-én.
Állómunka, ezért kényelmes ruházat, cipő viselése ajánlott.
A nap folyamán három szünetünk van, 9, 15 órakor 5 perces, az ebéd szünet pedig 12:00-kor 20 perc amit a hűtött-fűtött étkezőben tölthetsz el.
A munkába járás részben térített.
Évente két leállásunk van. Nyáron 2 hét, télen kb. 2 hét. Természetesen fizetett szabadsággal.

Rendezett körülmények között kell használt ruhákat válogatni,kategória és minőség szerint is.Az asztalokat kell feltölteni, és a már kiválogatott ruhákat a megadott helyre szállítani.
Várunk téged is ! Jelentkezz hozzánk, és csatlakozz csapatunkhoz

Elvárások

Szakképzést nem igénylő, könnyű fizikai munka.

Előnyt jelent

A ruházat felé érdeklődés. Dimanikus hozzáállàs.

Amit kínálunk

Szabad hétvége, megfelelő bérezés. Bejelentett munkahely. Rendezett környezet. Könnyen megközelìthető.

Céginformáció

Huntex Recycling Kft.
6000, Kecskemét, Momofuku utca 6., VGP Park, B épület, Huntex

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!