Rugalmas részmunkaidős áruszállító

  • Cég neve

    LAURUS 2000 Kft.

  • Munkavégzés helye

    1147 Budapest, Kerékgyártó utca 112.

  • Fizetés

    Nettó 2 500 - 2 500 Ft/óra bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- XIV. kerületi indulással és érkezéssel, 3,5 tonnás, B jogosítvánnyal vezethető Renault Master autóval, hétfőtől-péntekig
- Rugalmas beosztás: Heti 4x4 órás, mindegy, hogy délelőtt vagy délután, de 8.30-tól 17.00-ig, vagy heti 2x6, vagy 2x8 órában megbeszélés szerint
- Legtöbbször kézi árupakolás, de maximum 10-15 kg-os dobozok, 90 % Budapest, vagy Pest megye, havonta 1-2 alkalommal vidék, külföld nincs.

Elvárások

- B kategóriás jogostívány
- Balesetmentes vezetési tapasztalat
- Megbízhatóság
- Pontosság
- Ügyfélbarát viselkedés

Előnyt jelent

- 14. kerület vagy ennek közelében lévő lakhely
- Kiszállítási tapszatalat

Amit kínálunk

- Bérezés nettó 2500 Ft/óra + a járulékok, bejelentett bérezéssel vagy megbízással.
- Rugalmasság (alkalmazkodunk egyéb elfoglaltságaihoz, a fuvarszervezés tekintetében)
- Ingyenes parkolási lehetőség
- Jó minőségi gépkocsi a kiszállításhoz

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A Laurus 2000 Kft. immár 23 éve szállít emblémázott reklámajándékokat céges ügyfeleinek, melyek legtöbbje nagyvállalat, vagy multinacionális ügyfél, mint pl. a Coca Cola Hellenic Mo. Kft, vagy a Robert Bosch Magyarország vállalatcsoport.
Büszkék vagyunk arra, hogy partnereink kívánságait minden paraméterében tudjuk teljesíteni, akár nagy mennyiségről legyen szó pl. 300 000 db. ajándék, vagy egy extra gyors rendelés, akár 48 óra alatt szállított emblémázott termék.
 Munkatársaink sokévi tapasztalatára támaszkodva új metódust kívánunk képviselni az üzleti célú ajándékozás piacán azzal, hogy megbízásainkat egyediként kezelve “személyre szabott” megoldásokat dolgozunk ki. Meggyőződésünk, hogy nincs két egyforma projekt, hiszen vagy más a cégek arculata, áruik, szolgáltatásaik imázsa, vagy más a célcsoport, esetleg mások az aktuális üzenetek.  A partnerekért vívott versenyben az a nyertes, aki ötletesebb, innovatívabb és valóban figyel az ügyfelei igényeire! A Laurus 2000 Kft. ebben a versenyben kíván megfelelni és ezzel hozzájárulni ügyfelei sikeréhez.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül is jelentkezhet!