Room Service Felszolgáló

  • Cég neve

    Kempinski Hotel Budapest Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Erzsébet tér 7.

  • Fizetés

    Bruttó 330e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Gondoskodik róla, hogy az étel és ital szervíz elérhető legyen a szálloda minden szobájában, lakosztályában, és a hotel egész területén, a vendég igényeinek megfelelően
  • Ismeri a szálloda összes termékét és szolgáltatását
  • Ismeri az étel,- és itallapon felsorolt összes terméket
  • Ismeri és alkalmazza a külöböző ajánlási technikákat és bátran ajánl más alternatívákat
  • Figyelemmel kíséri a munkaeszköz, -és alapanyag készleteket
  • Felügyeli az eszközöket, odafigyel az hatékony és gazdaságos felhasználására
  • Figyelmet fordít a tisztaság megőrzésére és higiéniai előírások betartására
  • A Kempinski előírásoknak megfelelően végzi el a részleg nyitási és zárási feladatait

Elvárások

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Ápoltság, kellemes megjelenés
  • Önálló problémamegoldó készség
  • Udvarias magatartás, vendégorientált gondolkodás
  • Kifinomult stílus, kitűnő kommunikáció
  • Megbízható személyiség
  • Pozitív, motivált személyiség
  • Rugalmasság, éjszakai műszak vállalása

Előnyt jelent

  • 5 csillagos szállodában szerzett tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Hazai és nemzetközi fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, bejelentett, teljes munkaidős állás
  • Teljesítmény arányos extra juttatások (szervízdíj)
  • Cafeteria 3 hónap után; (Szép kártya, sport- és kultúra belépő, pénztári tagdíj hozzájárulás, stb.)
  • 13. havi bónusz
  • Kedvezmény a szálloda kiszolgálóegységeiben és partnereknél
  • Kedvezményes fogászati ellátás
  • Változatos személyzeti juttatások: dolgozói programok és elismerések
  • Ingyenes étkezési lehetőség
  • Ötcsillagos munkahelyi környezet
  • Munkaruha biztosítása és tisztíttatása
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Dolgozói kedvezményes szálláslehetőség a világ bármely Kempinski és Global Hotel Alliance szállodájában, valamint további dolgozói kedvezmények belföldi partner szállodáknál

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérlek csatold magyar és/vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzodat!