Airbus Helicopters Magyarország Kft. logo

Roncsolásmentes anyagvizsgáló

  • Cég neve

    Airbus Helicopters Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    5700 Gyula, Asbóth Oszkár utca 3.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Repülőgépipari alkatrészek roncsolásmentes vizsgálata (folyadékbehatolásos - FPI és/vagy mágneses - MPI)
  • Teszteléshez használatos mérőeszközök kezelése, kalibrálása és karbantartása
  • Az anyagvizsgálathoz használt automata sor üzemeltetése (fel- és le adagolás)
  • A gyártási rendelések és alkatrészek nyomonkövetésének biztosítása szoftver segítségével
  • Aktív részvétel a folyamatok kidolgozásában és a kvalifikációs folyamat teljesítésében
  • Az új alkatrészek vizsgálati módszereinek, utasításainak kidolgozása

Elvárások

  • Ipari környezetben, hasonló munkakörben szerzett 2 éves munkatapasztalat
  • Műszaki végzettség (lehetőség szerint fémipari)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Külföldi tréningen való részvétel vállalása (kb. 1-2 hét) Franciaországban és/vagy Németországban
  • Műszaki rajzolvasás

Előnyt jelent

  • Megmunkálás, hőkezelés és felületkezelés ismerete
  • 1-es vagy 2-es szintű roncsolásmentes anyagvizsgálói tapasztalat
  • SAP használata

Amit kínálunk

  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, az idei évben egy, később többműszakos munkarendben
  • Zöldmezős beruházás keretében kialakított új munkakörnyezetben és a legmodernebb berendezésekkel dolgozhatsz
  • Speciális légiipari NDT tanúsítványt szerezhetsz e.g. NAS410, ISO 9712
  • Éves Cafeteria-keret (egyösszegű kifizetéssel)
  • Fél évente teljesítmény alapú ösztönző bónusszal jutalmazunk
  • Bejárási támogatást biztosítunk minden munkavállalónk számára (Gyulai lakosok részére is)
  • Sikeres ajánlás esetén toborzási bónuszban részesülhetsz
  • Számos tréningen és szakmai továbbképzésen vehetsz részt
  • Dolgozói részvényprogram keretében kedvezményesen juthatsz Airbus részvényekhez

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az Airbus nemzetközileg vezető és egyben úttörő szerepet tölt be repülőgépipari termékek, szolgáltatások és megoldások tervezésében, gyártásában és szállításában az egész világon. Gyulai gyárunkban precíziós fémalkatrészek gyártása történik a teljes Airbus helikopter termékcsalád dinamikus rendszereihez.

Szeretnél légiipari tudásra és tapasztalatra szert tenni? Motiváló munkahelyi környezetet és izgalmas karrierlehetőségeket keresel?

Csatlakozz hozzánk és dolgozz velünk a nemrégiben átadásra került gyárunkban, Gyulán.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el önéletrajzodat!