Webáruházi kereskedelmi asszisztens román nyelvtudással

  • Cég neve

    ANVALOR Kft.

  • Munkavégzés helye

    1188 Budapest, Szélső utca 73.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Román anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Termék adatok, információk feltöltése a webáruházba
  • Webshop rendszer kezelése
  • Webmarketing megoldások használata
  • Webshop karbantartási feladatainak ellátására
  • Termékekhez kapcsolódó információk összegyűjtése, szerkesztése, kezelése
  • Termékek koordinálása, értékesítési folyamat végig követése, menedzselése
  • Szolgáltató partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Román nyelv anyanyelvi szintű ismerete és használata
  • Webshop üzemeltetésben megszerzett tapasztalat
  • Jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség, terhelhetőség,
  • Az újításra mindig fogékony, vállalkozó kedvű személyiség,
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Korábbi tapasztalat más webshop (elsősorban UNAS) üzemeltetése, kezelése terén,
  • Műszaki ismeretek (termékadatok feltöltéséhez),
  • Ha a munkavégzés helye könnyen, gyorsan megközelíthető számodra
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony, kiemelt fizetés, fix bér,
  • Változatos munkakör, fejlődési, tanulási lehetőséggel,
  • Kiváló munkahelyi légkör.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az ipari konyhák (éttermi, szállodai) tervezésével, kivitelezésével és szervizelésével, vendéglátóipari gépek, berendezések forgalmazásával foglalkozó magyar tulajdonú Anvalor Kft. (www.anvalor.hu), mint a hazai piac meghatározó szereplője az elmúlt évek kiemelkedően dinamikus fejlődése után, a külföldi terjeszkedés jegyében hamarosan megjelenik termékeivel a szomszédos Románia területén is.

Kérünk, amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el!