Robotprogramozó

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

    Országosan bárhonnan pályázható - Kecskemét, 6000 Kecskemét, Országosan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Kecskeméti partnercégünk részére keresünk új munkatársat bővülés miatt az alábbi pozícióba albérlettámogatással

Főbb feladatok, munkák:

  • Festőüzemi robotok programozása, programváltoztatások a hálózati számítógépeken
  • A festőrobotok és perifériás berendezések (festékellátás) szakszerű használatának biztosítása
  • Robotparaméterek beállítása és változtatása
  • A festőüzemben használt egyéb szoftverek teljeskörű ismerete
  • Napi gyártás nyomonkövetése és szükséges optimalizálás, tesztek elvégzése
  • Batchváltásoknál való együttműködés a Farbmetrik csapattal
  • A termékmérnökök szakmai támogatása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Professzionális számítógép felhasználó ismeretek
  • Robotok technikai és működési ismerete
  • Analitikus, strukturált munkavégzés
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete szóban, illetve írásban
  • Jó csapatjátékos és motivált személyiség
  • Folyékony magyar nyelvtudás szóban és írásban
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Festékellátási alapismeretek
  • Easy edit offline programozó szoftver felhasználószintű ismerete
  • Robotprogramozásban szerzett tapasztalat ( online/offline )
  • B+M T1X5 robotok ismerete
  • Robotizált festés területén szerzett tapasztalat (folyamatok, eljárások)
  • Hibaanalízis, hibakeresés területén szerzett tapasztalat
  • Robotok mechanikai karbantartásában szerzett tapasztalat (olajcsere, hajtások, szimmeringek cseréje)
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Hűségprémium
  • Jelenléti prémium
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérlek küldd el fényképes önéletrajzod.