Gépkezelő - üzemeltető (robotizált raktár)

  • Cég neve

    Nestlé Hungária Kft. - PURINA

  • Munkavégzés helye

    9737 Bük, Darling utca 1.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Pozíció főbb adatai:
Munkavégzés helye: Bük
4 műszakos 12 órás munkarend
Nyelvtudás: idegen nyelv ismerete nem szükséges, angol előnyt jelent
Szakmai tapasztalat: pályakezdők jelentkezését is várjuk
Jelentkezés módja: magyar nyelvű szakmai önéletrajz

Ezek lesznek a kihívásaid:
Automata raktár működtetése, ki-, és betárolási műveletek végrehajtása, robottargoncák felügyelete.

Így fog kinézni egy napod:

  • A raktárvezérlő rendszerben az ASRS és a robottargoncák működésének nyomon követése, hibák felismerése, robottargonca missziók kezelése;
  • A munkaterületen előforduló robottargoncák újraindítása, alapvető hibák elhárítása;
  • Hibára futó paletták kezelése, fizikai mozgatása és SAP tranzakciók indítása;
  • Conveyor (szállítószalag) pályákkal kapcsolatos alapvető hibaelhárítási feladatok elvégzése;
  • Blokkolások/feloldások a raktárvezérlő rendszerekben;
  • Raktári folyamatok lekövetése a raktárvezérlő szoftverben és SAP-ban, kiszabott feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Középfokú végzettség;
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Érvényes targoncavezetői engedély;
  • Gyakorlat raktározás, anyagmozgatás területén;
  • Rendszerszemlélet;
  • Megfelelő hozzállás és munkabírás;
  • Csapatjátékos attitűd;
  • Tanulni vágyás.

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás;
  • Logisztikai, műszaki, informatikai végzettség;
  • Automatizálási ismeretek;
  • SAP ismeretek.

Amit kínálunk

Mindezekért cserébe kiszámítható munkamennyiség, megfelelő juttatási csomag, XXI. századi munkakörnyezet egy folyamatosan fejlődő vállalatnál. Élelmiszeripari cégként a termelés egész évben egyenletes, hullámzásoktól mentes, a jelenleg a világban zajló covid válság ellenére is maximálisan stabil.
•    Alapbér felett 13. havi fizetés, negyed éves bónuszok
•    Bruttó 450.000 Ft Cafeteria.  •    Bruttó 100.000 Ft csatlakozási bónusz. •    100 %-ban térített utazási bérlet , ingyenes buszjáratok: Szombathely, Sárvár, Kőszeg, Celldömölk, Répcelak, Jákfa, Rábasömjén, Nemesládony, Beled, Szany irányából. •    Ajándék termékosztás évente többször

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Sportolási lehetőség
  • Kutyabarát