Robot és PLC programozó

  • Cég neve

    Robot-Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    1165 Budapest, Margit utca 114.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • részvétel a gépkonstrukciók kifejlesztésében programozói oldalról
  • műszaki egyeztetés a kollégákkal, műszaki megoldások kidolgozása
  • robotcellák, célgépek beüzemelése, programozása

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség (Villamosmérnöki, automatizálásra szakosodott gépészmérnöki mechatronikai mérnöki, mérnök informatikusi vagy OKJ-s PLC programozói tanulmányok)
  • TIA Portal vagy Omron Sysmac vagy Beckhoff TwinCat vagy egyéb PLC programozó környezeti ismeretek
  • HMI tervezési ismeretek
  • Struktúrált szöveges (ST) programozási nyelv ismerete
  • Fanuc, Kuka, ABB, Universal Robots vagy Yaskawa robotok programozásában szerzett tapasztalat
  • Ipari buszrendszerek ismerete (Ethernet/IP, ProfiNet, EtherCat, Modbus TCP)
  • Ipari automatizálás és robottechnika területen szerzett tapasztalat
  • Új programozási nyelvek, eljárások elsajátításához szükséges fogékonyság
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Robotos szimulációs szoftverek ismerete (Fanuc Roboguide, Kuka SimPro)
  • Robotos látás rendszerek ismerete pl. Fanuc iRVision
  • Kamerás ellenőrző rendszerek ismerete (Keyence, Cognex, Sick)
  • Egyéb programozói nyelvek ismerete (Javascript, Python, C#, Visual Basic, C++)
  • Jártasság az ipari szenzortechnika területén
  • MES rendszerek ismerete
  • Villamos hajtásrendszerek ismerete (szervó, frekvenciaváltó)
  • Pneumatikai ismeretek
  • elektromos tervezés (EPLAN) és szereléstechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Barátságos, segítőkész, oktatói szemléletű környezet
  • Egyedi projektek, izgalmas, kreatív programozói feladatok
  • Szakmailag vonzó feladatkör, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Inspiráló munkahelyi légkör, kollégabarát munkakörnyezet
  • Nyitott, együttműködő, műszaki érdeklődésű, fiatalos csapat
  • Profi betanítási rendszer és továbbképzések

Téged keresünk, ha:

  • érdekel az ipari automatizálás minden szintje (érzékelőtől a gyártósorig)
  • nem rémiszt meg a komplex feladatok által nyújtott kihívás
  • a munka számodra egy eszköz a szakmai fejlődéshez
  • tudsz önállóan és csapatban is dolgozni
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Jelentkezés során, kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igénnyel megjelölve.