Rezgésdiagnosztikai szakember / mérnök

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    - Budapest, Budapest, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Csatlakozz Partnerünkhöz és legyél részese egy 32 éves múlttal rendelkező,
dinamikusan fejlődő magyar családi vállalkozás csapatának!

Fő tevékenységi körük a forgógépek karbantartása, telepítése,
beüzemelése és rezgésdiagnosztikai felügyelete,
akkreditált laborukban évente több mint 3000 gépet mérnek.

Jelentkezz, ha elhivatott vagy az állapotalapú,
prediktív karbantartás hatékonyságáért és sikeréért!

Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Aktív részvétel forgógépek (szivattyúk, kompresszorok, turbinák, fúvók, ventilátorok) rezgésmérésében és diagnosztikájában
  • Jegyzőkönyvek készítése a cég szabványainak megfelelően
  • Mérőrendszerek telepítése és üzemeltetése, mérési adatok kezelése
  • Részvétel helyszíni szerelésben, egytengelyűségi beállításokban (helyszíni +padi) és kiegyensúlyozásban
  • A munka jellege vegyes, részben vevői helyszínen könnyű fizikai, részben irodai, dinamikus munka

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki végzettség (gépész, villamos vagy műszerész mérnök/technikus)
  • Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat rezgésdiagnosztikai vizsgálatban és karbantartásban
  • Felelős és önálló munkavégzés
  • Jó csapatmunkára való készség és precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely egy családias légkörben
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem
  • Munkába járás költségének térítése
  • Céges telefon és laptop

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • VAT I-es képesítés
  • Angol nyelvtudás
  • Jó felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Szakmunka
  • Műszerész

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest vagy Tiszaújváros, alkalmanként vidéki telephelyek