Rexroth – Értékesítő mérnök robotika területre

  • Cég neve

    Bosch Group

  • Munkavégzés helye

    Budapest Gyömrői út

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Angol felsőfok vagy
    • Magyar középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Bosch Group

A Bosch Rexroth AG a Robert Bosch GmbH száz-százalékos tulajdonú leányvállalata, világszerte a hajtás, vezérlés és mozgatás valamennyi releváns technológiai területének szakértője: a mechanikától, a hidraulikán át egészen az elektronikáig. A hajtás- és vezérléstechnika területén a Rexroth biztos partner, aki a gép- és berendezésgyártók valamennyi igényét képes átfogó termék- és rendszerkínálatával kielégíteni.

Főbb feladatok, munkák:

  • A Te feladataid:

    A Bosch Rexroth a kollaboratív robotok és önjáró robotkocsik értékesítésére keres mérnök munkatársat az alábbi feladatok elvégzésére:

    ► Új termék- és alkalmazáscsoport bevezetésében való részvétel

    ► A célvevők műszaki támogatása, motiválása,

    ► Együttműködés a gépépítő és végfelhasználó partnerekkel

    ► Termékspecifikus applikációk ismerete és aktív ismertetése a célvevők számára,

    ► Piaci potenciál azonosítása, továbbá szakmai és vevői elemzések készítése

    ► Termékekkel kapcsolatos információk rendszerezett nyilvántartása és frissítése

    ► Árajánlatok előkészítése és nyomon követése (SAP); műszaki specifikációk egyeztetése

    ► Vevő-rendezvényeken való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ► 2-5 éves mérnök-értékesítői és/vagy projektmérnöki tapasztalat, ipari automatizálás, terméktámogatás vagy robotika területén

    ► Szerződéskötésekben való jártasság angol és magyar nyelven

    ► Tárgyalóképes angol nyelvtudás

    ► Felsőfokú gépész, villamos vagy mechatronikai mérnöki végzettség

    ► Value selling értékesítési készség

    ► Vevőközpontú szemlélet, vevőközelségre törekvés, heti több napi (átlag 3, akár 4 nap) vevőlátogatás

    ► MS Office felhasználói szintű ismerete

    Előnyben részesítjük:

    ► Robottervezésben vagy vezérlésben szerzett tapasztalat

    ► SAP ismeret

    ► Precíz, önálló, eredményszemléletű munkavégzés

    ► Proaktivitás, strukturáltság, csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk:

  • Amit ajánlunk:

    ► Rugalmas munkaidő

    ► Juttatások és szolgáltatások

    ► Munkakörhöz tartozó céges autó

    ► Gyermekgondozási támogatások

    ► Orvosi szolgáltatások

    ► Dolgozói kedvezmények

    ► Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek

    ► Helyi parkolás

    ► Étkeztetés

    ► Helyi tömegközlekedési lehetőségek

    ► Tér a kreativitásnak

    ► Városi infrastruktúrák

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.