Reumatológus szakorvos

  • Cég neve

    Danubius Hotels Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Sárvár

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Német felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Az Ensana Európa legnagyobb gyógyszálloda üzemeltetője, nevét az “egészség” és a “energia” szavak latin megfelelőiből kapta, mely méltán tükrözi a márka elsődleges célját, hogy gyógyszállodái segítségével ötvözze a helyi gyógyító természeti erőforrásokat a modern orvostudomány szakértelmével, ezáltal támogassa vendégeinek egészségét és jó közérzetét.

A sárvári Ensana Thermal Sárvár gyógyszállodánkba keresünk reumatológus szakorvost.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az orvosi szakma szabályainak és az Ensana szállodalánc sztenderdjeinek megfelelően elvégzi a szállodákba érkező betegek vizsgálatát, valamint a szükséges kontroll vizsgálatokat. A vendégek számára kezelési programokat állít össze.
  • Önállóan, tolmács segítsége nélkül lebonyolítja a reumatológiai szakvizsgálatokat nemzetközi vendégek számára.
  • Konzultál a vendégekkel, gyógyászati tanácsokat ad számukra, illetve aktívan közreműködik a problémák kezelésében.
  • Elsősegélyt nyújt a váratlanul felmerülő egészségügyi probléma, rosszullét esetén, intézkedik a beteg további ellátásáról.
  • Ellátja a gyógyászat kollégáinak orvos szakmai felügyeletét.
  • Segíti szakmai tanácsaival a szálloda új gyógycsomagjainak, wellness, fitness és sportszolgáltatásainak fejlesztését.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Orvosi végzettség, reumatológiai/rehabilitációs szakvizsga
  • Magabiztos német nyelvtudás
  • Ügyfél- és vendégközpontú szemlélet

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti vagy vállalkozói jogviszonnyal is betölthető a pozíció
  • Részmunkaidős, napi 4 órás munkaidővel kell számolni
  • Az alapbéren kívül kimagasló cafeteria rendszerünk van, mely kérhető SZÉP kártyára, vagy plusz bérként.
  • Rugalmas, de kiszámítható munkaidő (ügyelet és készenlét nélkül)
  • Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk minden nap.
  • A munkatársi kedvezményekkel lehetőség családtagokkal és barátokkal kedvezményes áron történő szállásfoglalásra az Ensana és Danubius szállodáinkban.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvos, Szakorvos

Ha felkeltettük az érdeklődésed, kattints a Jelentkezem gombra és küldd el nekünk a pályázatodat!