Retail asszisztens

  • Cég neve

    PREMIUM SPORT KFT.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Kunigunda útja

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Heavy Tools a hazai divatipar meghatározó márkája, cégünk a nemzetközi piacokon is folyamatosan terjeszkedik.
Sikereinket a vevőorientált szemléletnek, valamint megbízható és lojális Munkatársainknak köszönhetjük.
Jelenleg folyamatosan bővülő kereskedelmi hálózatunk támogatásához keressük lelkes, új kollégánkat.

Főbb feladataid lesznek:

  • A Retail vezető munkájának napi adminisztratív-asszisztensi támogatása, döntés-előkészítés.
  • A külföldi Country manager munkájának támogatása.
  • Field managerek és Készletgazdálkodó kollégák munkájának támogatása.
  • Kapcsolattartás a bevásárlóközpontok menedzsmentjével.
  • Márkaboltoktól érkező megkeresések kezelése, ügyintézése.
  • Vállalati szoftverek kezelése, adatbázisok, riportok, kimutatások készítése.
  • Területspecifikus dokumentumok, küldemények elő- és összekészítése, továbbítása, nyomon-követése, iktatása.
  • Árajánlatok bekérése és előkészítése, kellékanyagok rendelése és azok márkaboltokba való eljuttatásának koordinálása.
  • Társterületekkel - mint Pénzügy, Marketing, Logisztika, HR - való kapcsolattartás, együttműködés.
  • A Kiskereskedelmi terület egyéb napi feladatainak koordinálása, összehangolása.

Amit tőled kérünk:

  • Kereskedelmi és/vagy támogató területen szerzett tapasztalat.
  • Adminisztratív/asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Középfokú végzettség (minimum érettségi).
  • Haladó szintű, magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office).
  • Táblázatkezelésben, kimutatások készítésében szerzett magabiztos tapasztalat.
  • Angol nyelv magasfokú ismerete mind szóban és írásban (tesztelni is fogjuk!).
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Ügyfélorientált hozzáállás.
  • Önálló munkavégzésre való képesség.
  • Rugalmas, kedves, megbízható személyiség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Kiskereskedelmi vagy textilipari tapasztalat.
  • Szlovák/cseh nyelv társalgási szintű ismerete (mind szóban és írásban).

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér.
  • Határozatlan idejű munkaviszony.
  • Hosszú távú együttműködés és szakmai fejlődés lehetősége.
  • Összetartó Retail csapat, jó hangulatú mindennapok és támogató vezetőség.
  • Laptop, telefon használatának biztosítása munkavégzéshez.