Részmunkaidős műszakvezető

  • Cég neve

    Claire´s Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1087 Budapest, Kerepesi út 9.

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Claire’s kötelékében részmunkaidős műszakvezetőként az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Az üzletvezető és az üzletvezető-helyettes támogatása az üzlet célkitűzéseinek elérése érdekében.
  • A vevők barátságos és hatékony kiszolgálása, a termékek bemutatása, a vevői kérdések megválaszolása
  • Vidám és kellemes vásárlási élmény biztosítása a vevők számára.
  • Segédkezés az üzletbe érkező szállítmányokkal, a termékmegjelenítéssel, a leltározással, az árleszállításokkal és az akciókkal kapcsolatos feladatok elvégzésében.
  • Fül- és orrlyukasztás (teljes körű képzést biztosítunk).
  • Gondoskodás arról, hogy az üzlet kellemes és vevőcsalogató képet mutasson.

Elvárások

Az alábbi tapasztalattal, készségekkel és tulajdonságokkal rendelkezel:
  • Magabiztos és igazi egyéniség vagy.
  • Szívesen beszélgetsz az emberekkel, nem okoz gondot odamenni a vevőkhöz és bemutatni nekik a termékeinket.
  • Természetes eladási képességgel rendelkezel.
  • Szenvedélyed a kereskedelem és a divat.
  • Lelkes és eredményorientált vagy.
  • Kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel.
  • Szívesen dolgozol csapatban.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, jutalmak
  • Előrelépési lehetőség, különleges pozíciók
  • Mentor program, fejlődést támogató rendszerek
  • Országos- és nemzetközi versenyek, egyedi nyeremények
  • Vidám, fiatalos és összetartó csapatok, modern munkaeszközök

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!