Részmunkaidős könyvelő

  • Cég neve

    Hi-Lex Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2651 Rétság, Ipari park 3.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás
  • Munka típusa

    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Új szállítók bankadatainak rögzítése az ERP rendszerben
  • Forwardok követése, váltások, átvezetések figyelése, FX váltás előkészítése
  • Utalandó számlák összekészítése, fizetési listák készítése, utalás
  • Számlák heti rendszerességű lefűzése sorszám szerint (KTG, VAM, VBK, ELO)
  • Szállítókkal való kapcsolattartása (utalt számlák listájának elküldése, nyitott számlák egyeztetése)
  • Fizetési felszólítások ellenőrzése
  • Bankadatok karbantartása az ERP rendszerben
  • A számlázott természetbeni juttatás jelentése a bérszámfejtőnek (telefon)
  • Számlák kiírásának ellenőrzése a POR matrix-ban, kiírás felülbírálása a Számv.tv. szerint
  • Könyvelés során felmerülő problémák megoldása, cégen belül ill. szükség esetén szállítóval, beszerzéssel való kommunikáció
  • Bankkönyvelés (MUFG Bank), banki tételek rögzítése az ERP rendszerben
  • Banki kivonatok letöltése, fáljba mentése.
  • Bérfizetés, hóközi kifizetések feltöltése a banki rendszerekbe,utalása
  • Heti cash flow készítése
  • Szállító analitika karbantartása
  • Bank egyenleg egyeztetése a hó végi analitikával
  • Hiányzó számlák beszerzése
  • Számviteli törvény változásainak nyomon követése
  • Könyvvizsgálók és adóhatóság munkájának támogatása
  • Számviteli belső szabályzatok betartása

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel gazdasági területen, előnyt jelent a mérlegképes könyvelői végzettség megléte
  • Rendelkezel legalább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal
  • Nem ismeretlenek számodra a könyvelési programok
  • Minimum társalgási szintű az angol nyelvtudásod szóban és írásban

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes feladatok
  • Barátságos és nyitott vállalati kultúra
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Bejárási támogatás
  • Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A Hi-Lex Hungary a rétsági régió meghatározó és dinamikusan fejlődő autóipari vállalata.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével!