Marketing Investment Group Hungary Kft. logo

Eladó (részmunkaidő) - Budapest Árkád JD

  • Cég neve

    Marketing Investment Group Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Árkád

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A csapat tagjaként az lesz a feladatod, hogy a vásárlóknak a legjobb kiszolgálásban legyen része.
Az értékesítési célok elérésével az üzlet nyereségmaximalizálásában is segíteni fogsz, hozzájárulva az egész csapat sikeréhez.
Vevőszolgálat

  • A vásárlók kedves és barátságos üdvözlése.
  • A lehető legmagasabb szintű ügyfélkezelés.
  • A szolgáltatás minőségét és az ügyfélelégedettséget mérő rendszerek működésének megértése.

Értékesítés

  • Az értékesítési terv megvalósítása, illetve meghaladása, amikor lehetséges.
  • A rendelkezésre álló eszközök kihasználásával gondoskodni róla, hogy az ügyfelek számára a teljes készlet elérhető legyen.
  • Értékesítésösztönzés azzal, hogy plusz termékek megvásárlását javaslod.

Visual Merchandising

  • Gondoskodni kell róla, hogy a polcokon lévő termékek mindig esztétikusak és rendezettek, illetve reprezentatívak legyenek.
  • A készlet feltöltése, hogy a vásárlók számára a teljes méretsor rendelkezésre álljon.
  • A termékárak és a kirakat frissítése.

Általános

  • A hiányzó munkatársak helyettesítése és a kötelességek teljesítése.
  • A JD Sports képviselete a legprofesszionálisabb módon.
  • Munkavégzés a biztonsági előírások betartásával.

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Magabiztosság és nyitottság
  • Értékesítési kompetenciák

Előnyt jelent

  • Fejlődési lehetőség
  • Dolgozói kedvezmény
  • Versenyképes fizetés

Céginformáció

Az 1981-ben alapított JD Sports a sportos divat és outdoor márkák többcsatornás értékesítésével foglalkozik Nagy-Britanniában és Európában. A csoport több mint 2400 üzlettel rendelkezik és büszkén kínálja vásárlóinak a legnagyobb márkák legújabb termékeit.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után csatold a magyar nyelvű önéletrajzod!