Reservation manager

  • Cég neve

    Zeina Hotels

  • Munkavégzés helye

    1074 Budapest, Dohány utca 42.

  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Magyar felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Szeretnél egy különleges, több szállodából és étteremből álló cégcsoport tagja lenni?  Igényes vagy a munkádra? Akkor itt a helyed közöttünk!
A Zeina Hotels reservation csapatába keres Reservation manager munkatársat a Continental Hotel Budapest, a Prestige Hotel Budapest és a Boutique Hotel Budapest képviseletére.

Főbb feladatok, munkák

  • Szobafoglalások optimalizálása
  • A szobafoglalási részleg vezetése, irányítása
  • A Reservation Agentek és Supervisor munkájának felügyelete
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a vendégekkel
  • Ajánlatok, visszaigazolások készítése
  • Rögziti a megrendelők adatait, a vendégek foglalásait
  • Naprakészen tartja a foglalásokat és a rendelésállományt
  • Gondoskodik a felmerülő administráció elvégzéséről
  • A foglalások után keletkező jutalékok havi szintű ellenőrzése
  • A szobafoglaláshoz kapcsolódó technikai feladatok elvégzése a PMS-ben
  • Szoros együttműködés a Revenue Managerrel és az Értékesítéssel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum 2év szakmai tapasztalat szállodai szobafoglalás területén
  • MS Office magas fokú ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Proaktív vagy és folyamatosan keresed a fejlődési lehetőségeket
  • Kiváló kommunikációs, szervező-és problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • Szóban és írásban jól, és magabiztosan kommunikálsz, angol nyelven is
  • Lelkes, dinamikus és ügyfélközpontú személyiséged van

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Egy másik európai nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Megbízható munkahely
  • Laptop, céges mobiltelefon, amelyet magáncélra is használhatsz
  • Parkolás lehetősége
  • Teljes munkaidős álláslehetőség
  • Piacképes fizetés
  • Igényes munkaruha
  • Színvonalas nemzetközi munkakörnyezet
  • Támogató, fiatalos és összetartó kollektíva
  • Munkába járás támogatása
  • Céges programok (Mikulás ünnepség, karácsonyi party), csapatépítők
  • Kedvezményes üdülés lehetősége partnerszállodáinkban
  • All You Can Move kártya igénylésének lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodaipar
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető

A "Jelentkezem" gombra való kattintással várjuk magyar nyelvű önéletrajzod bérigény megjelölésével!
Reméljük, hogy hamarosan Kollégáink között üdvözölhetünk!