Repülőtéri Targoncavezető

  • Cég neve

    Kangaroo Group Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest, Ferihegyi Repülőtérre vezető út

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 750e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Unod már a bezártságot és a monoton raktári munkát? Változtass! Építsd fel karriered nálunk, gyere hozzánk targoncavezetőnek a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre vagy annak közvetlen közelében található új Cargo City raktárbázisra. Változatos, érdekes munka a repülőtér dinamikus világában versenyképes keresettel és előrelépési lehetőségekkel. Pályakezdők és szakképesítéssel nem rendelkezők jelentkezését is várjuk! A targoncavezetői jogosítvány megszerzésében szívesen segítünk.

Feladatok
• Áruszállító repülőgépek földi kiszolgálásában való részvétel
• Utasok poggyászainak targoncával történő mozgatása a repülőgépek illetve a terminál között

• Légiáru targoncával történő mozgatása repülőgépek/kamionok és a raktár között
• Légiáru szortírozása, raktározása, szállítandó paletták összeállítása

Elvárások

• Érvényes targoncavezetői jogosítvány
• "B" kategóriás jogosítvány
• Minimum alapfokú végzettség, büntetlen előélet

Előnyt jelent

• Önálló munkavégzés
• Megbízhatóság, pontosság, precizitás
• Munkaidő-beosztás szerinti munkarend vállalása

Amit kínálunk

• Bejelentett fizetés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria) korrekt bérelszámolással
• Hosszú távú munkalehetőség, szakmai és anyagi fejlődési lehetőség
• Kultúrált munkakörülmények, Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
• Mind Budapestről mind pedig közigazgatási határon kívülről bejárók utazási támogatása
• 4 évszakos munkaruha
• Érdekes, nem monoton munka a repülőtér változatos világában.

Fényképes önéletrajzzal, melyet a "Jelentkezem" gombra kattintva azonnal feltölthetsz.