Repülőtéri rakodó

  • Cég neve

    AIRPORT SERVICE BUDAPEST Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • induló poggyászok beazonosítása és azok válogatása járatok szerint
  • a válogatott poggyászok szállító járműre történő rakodása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Műszakozó munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • egy összetartó és segítőkész csapat tagja lehetsz, mely fontos része a poggyászok elszállításának
  • stabil, hosszú távú, határozatlan idejű, 100%-os bejelentéssel járó munkaviszony
  • amennyiben tömegközlekedéssel jársz dolgozni és korán kezded vagy későn fejezed be a munkát akkor gondoskodunk a haza- és beszállításodról
  • egy komoly, stabil és jó nevű munkahelyen dolgozhatsz, ahol sok szakmai tapasztalatra tehetsz szert

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren működő 100%-ban magyar tulajdonú Airport Service Budapest Zrt. munkatársakat keres REPÜLŐTÉRI RAKODÓ  munkakörbe.