Celebi Ground Handling Hungary Kft. logo

Repülőtéri poggyászrakodó

  • Cég neve

    Celebi Ground Handling Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Utasszállító/Cargo repülők kiszolgálása
  • Poggyászok be/ki pakolása a repülőgépből, illetve a poggyászosztályozóból
  • Posta, cargo be/ki pakolása a repülőgépbe
  • Poggyászok, áruk mozgatásához szükséges eszközök, pl. targoncák és vontatók, lépcsők kezelése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent

  • Gépkezelői jogosítvány (3324, 3327 stb.)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Vonzó bérezési csomag, cafeteria, szociális juttatások
  • Céges rendezvények
  • All You Can Move kártyahasználat
  • Kiváló csapatközösség
  • Stabil vállalati háttér
  • Különleges környezet a repülőtér és a polgári repülés világában

Ha felkeltettük az érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, jelentkezz a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, küldd el nekünk a fényképes önéletrajzodat!