Celebi Ground Handling Hungary Kft. logo

Repülőtéri járatkezelő (Ground Operations Agent)

  • Cég neve

    Celebi Ground Handling Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtér 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A repülőgép közvetlen kiszolgálásának koordinálása, munkafolyamatok összehangolása
  • A repülőgépek súlyponti helyzetének, rakodásának megtervezése
  • Járatdokumentációk kezelése és készítése
  • Repülőgép-hátratolási és -hajtóműindítási műveletek koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a repülőgép személyzetével, illetve a hatóságokkal

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Középfokú angol nyelvtudás, amit nálunk minden nap fejleszthetsz
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Határozott kiállás
  • Proaktív, talpraesett hozzáállás
  • Büntetlen előélet

Amit kínálunk

  • Céges taxiszolgálat (bizonyos napszakokban)
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Karrierlehetőség a polgári légiközlekedés számos területén
  • Céges rendezvények, programok
  • Egy mindig nyüzsgő, változatos és színes közösség tagja lehetsz
  • AYCM kártyahasználat
  • Néha leküzdhetetlennek tűnő kihívásokkal találkozunk, na ilyenkor kovácsolódunk össze igazán egy csapattá
  • SZÉP kártya juttatás
  • Akár részmunkaidőben is végezhető munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Ha felkeltettük az érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak jelentkezz a lenti "Jelentkezem" gombra és küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat!