Repülőtéri Check-in Agent

  • Cég neve

    Kangaroo Group Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest, Ferihegyi Repülőtérre vezető út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Liszt Ferenc repülőtér nyüzsgő, nemzetközi világa várja jelentkezésedet! Ha szeretsz kommunikálni, szívesen foglalkozol emberekkel nyelvtudásod hasznosításával és kamatoztatásával, ne szalaszd el az alkalmat, csatlakozz dinamikus csapatunkhoz, légy Utaskiszolgálási ügyintéző (Check-in Agent) Te is. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Versenyképes bérezési csomag korrekt bérelszámolással.

A Rád váró feladatok:

* Útlevél, vízum, repülőjegy és egyéb utazási dokumentumok ellenőrzése
* Feladandó poggyászok regisztrációja a járatokra
* Beszállítókártyák és poggyászcímkék kiállítása
* Közreműködés az utasok beszállításánál
* Utasok tájékoztatása
* Esetleges felmerülő problémák kezelése

Elvárások

* Minimum  középfokú végzettség
* Aktív és magabiztos angol nyelvtudás társalgási szinten (egyéb nyelvismeret előny)
* Több műszakos munkarend vállalása
* Rugalmasság
* Jó kommunikációs készség, határozott kiállás
* Konstruktív problémakezelő képesség
* Udvariasság, pontosság, segítőkészség
* Büntetlen előélet

Előnyt jelent

* Ha több idegennyelvet ismersz és beszélsz
* Ha számodra nem okoz problémát a repülőgépekhez igazított munkaidőbeosztás, esetenként a kora reggeli kezdés, késő esti végzés

Amit kínálunk

* Motiváló bérezési csomag (Alapbér + Bónusz + Cafeteria) korrekt bérelszámolással
* Kultúrált munkakörülmények exkluzív, internacionális környezetben
* Bejelentett, hosszú távú teljes vagy részmunkaidős munkaviszony, akár 4,6 vagy 8 órában
* Kihívást jelentő és változatos feladatok
* Karrierfejlődési lehetőség, hosszútávú tervezhetőség, kiszámíthatóság
* Folyamatos képzési programok, nyelvtudás fejlesztése, gyakorlása
* Közigazgatási határon kívülről bejárók utazási támogatása, céges taxiszolgálat
* Azonnali munkakezdés a repülőtér érdekes és változatos világában

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.