FL Technics Wheels and Brakes Kft. logo

Repülőgép szerelő segítő

  • Cég neve

    FL Technics Wheels and Brakes Kft.

  • Munkavégzés helye

    2233 Ecser

  • Fizetés

    Bruttó 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Légijárművek kerék- és fékrendszerének szétszerelése, tisztítása, fúvása és összeszerelése
  • A szétszerelés, tisztítás, fúvás során az alkatrészeken talált hibák bejelentése
  • A karbantartási adatok használata és szigorú betartása, a munkakártyák követése és aláírása

Elvárások

  • Oktatás: érettségi vagy ennek külföldi megfelelője
  • Nyelvtudás: angol nyelvtudás kommunikációképes szinten szóban és írásban

Amit kínálunk

  • Izgalmas nemzetközi és légi közlekedés ipari környezet
  • Stabil munkalehetőség egy globálisan sikeres cégnél
  • Kiváló fejlődési lehetőségek
  • Belső és külső képzés
  • Ingázási támogatás (kormányrendelet alapján)
  • Ingyenes parkolás

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az FL Technics repülőgépek karbantartásával, javításával és teljes szervizelésével (MRO) foglalkozó, személyre szabott szolgáltatást nyújtó vállalat, amely világszerte megoldásokat kínál a kereskedelmi repülés ügyfeleinek.
Az FL Technics irodák, hangárok és műhelyek megtalálhatóak Európában, Ázsiában és a Csendes-óceáni térségben, Afrikában, a Közel-Keleten és Kanadában.

Az FL Technics MRO egyik fő üzleti területe a repülőgép kerekek és fékek szervízelése, beleértve a karbantartást, a javítást, a tárolást, az ellátási láncot és a beszerzést is.

A kerekek és fékek üzemeltetése jelenleg Hannoverben (DE), Vilniusban (LT) és Budapesten (HU) található dedikált karbantartó műhelyekben folyik, valamint további új európai helyszínek kialakítása is folyamatban van, mivel az FL Technics hosszú távú szolgáltatásokat nyújt a régió vezető légitársaságai számára.