Repülőgép-rakodó

  • Cég neve

    KANGAROO GROUP KFT.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest, Ferihegyi Repülőtérre vezető út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Unod már a bezártságot és a monoton munkát? Változtass! Gyere hozzánk repülőgép rakodónak a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre illetve annak közvetlen közelében lévő modern Cargo City raktárbázisra. Változatos, érdekes munka a repülőtér dinamikus világában versenyképes keresettel és előrelépési lehetőségekkel. Építsd fel karriered nálunk, pályakezdők és szakképzettséggel nem rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Az utasok poggyászainak, áruszállítás esetén pedig az adott termékek, anyagok targoncára történő rakodása
  • Beérkező légiáru szortírozása, raktározása és szállítandó paletták összeállítása
  • Részvétel az utas- és áruszállító repülőgépek kiszolgálásában

Elvárások

  • Minimum alapfokú végzettség, büntetlen előélet
  • Fizikai terhelhetőség, műszakbeosztás szerinti munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria) korrekt bérelszámolással
  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai és anyagi fejlődési lehetőség ("B" és "C" kategóriás jogosítvány valamint OKJ targoncavezető, könnyűgépkezelő vagy nehézgépkezelő bizonyítvány és gépkezelői jogosítvány megszerzésével)
  • Kultúrált munkakörülmények, Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
  • Azonnali munkakezdés a repülőtér érdekes és változatos világában.

Fényképes önéletrajzzal, melyet a "Jelentkezem" gombra kattintva azonnal feltölthetsz.