Lufthansa Technik Budapest Kft. logo

Repülőgép festő-fényező tanuló

  • Cég neve

    Lufthansa Technik Budapest Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Angol alapfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A Lufthansa Technik Budapest Kft. 2001 óta működik a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren, Airbus és Boeing típusú repülőgépek karbantartását végzi. Elkötelezett abban, hogy a repülőgépek javítását magas színvonalon és a megrendelő légitársaságok igényeinek eleget téve végezze. Munkáltatóként büszke a kiváló szakemberek eredményes munkájára. Dinamikus fejlődésének köszönhetően tanulót keres repülőgép festő-fényező munkakörbe.

Egy stabil, nagy nemzetközi vállalat főállású munkatársaként szeretnél dolgozni hosszútávon? Nálunk mindezt megtalálod. Állandó foglalkoztatási lehetőséget kínálunk egy olyan vállalatnál, amely világszerte elismert, remek fejlődési kilátások állnak rendelkezésre, tevékenység egy érdekfeszítő nemzetközi légi közlekedési szektorban.

Nem baj, ha nem rendelkezel korábbi munkatapasztalattal. Mi mindenre megtanítunk, amire a sikeres munkavégzéshez szükség van. Amennyiben hosszútávú karrierlehetőségre vágysz a légiközlekedési iparban, és meg van benned a tudásvágy, kitartás egy új szakma megszerzésére, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal és motivációs leveleddel!

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

Mentorált rendszerben:
  • A repülőgép alkatrészeinek festése, csiszolása, tisztítása, technikai feliratok elhelyezése,
  • Műszaki dokumentáció vezetése a vállalati előírásoknak megfelelően angol nyelven
  • A repülőgép festő-fényező szakmai ismeretek elsajátítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legyen középfokú végzettséged
  • Alapfokú angol nyelvtudásod
  • Anyanyelvi szintű magyar nyelvtudásod
  • Kétműszakos munkarend vállalása (egyik héten 06:00-14:20, másik héten 14:00-22:20)
  • Főszezonban (szeptembertől májusig) esetenkénti hétvégi munka vállalása
  • Jó kézügyesség
  • Pontosság, precizitás
  • Szeress új dolgokat tanulni és csapatban dolgozni

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatásokat (cafetéria, választható formában SZÉP kártya, egészség-, nyugdíjpénztár vagy pénzbeni juttatás)
  • Munkábajárási támogatást (még budapesti lakosoknak is)
  • Kiváló szociális juttatások (pl. házasságkötés vagy gyermekáldás esetén)
  • Fél éves és évvégi vállalati célprémium
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás, plusz Védőháló biztosítást
  • Szakmai szintnek megfelelő bérezést
  • Nagy múltú, stabil hátterű, multinacionális cég kínálta karrierlehetőség
  • Nagy repülőjegy kedvezmény a Lufthansa-csoport légitársaságainál

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Előnyt jelent az autófényező, szobafestő-mázoló bizonyítvány

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Festő, Mázoló
  • Karosszéria lakatos, Fényező