Repülőgép és poggyász rakodó

  • Cég neve

    ESR Global Recruiting Kft

  • Munkavégzés helye

    München-Flughafen, Németország

  • Fizetés

    Nettó 2 400 - 2 600 Euro havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Repülőgép átvétele és földi energia biztosítása
  • Csomagok be- és kirakodása és a rakomány rögzítése
  • Kezelőberendezések és járművek vezetése és kezelése
  • Poggyászkocsik és konténerek be- és kirakodása
  • Poggyászválogatás

Elvárások

  • a munkavégzéshez alap szintű német nyelvtudás nagy előny, legalább angol nyelvtudás szükséges
  • Magyar erkölcsi bizonyítvány
  • Az elöző 5 évre TB igazolás
  • Az elmúlt 10 évre bejelentett lakcím igazolás

Előnyt jelent

  • B Kategoriás Jogosítvány
  • C,D,E Kategoriás Jogosítvány
  • Targonca Jogosítvány
  • Biztos német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Heti 37,5 óra teljes munkaidőben
  • 3 műszak - műszakonként 8 óra
  • Éves 24-30 nap szabadság teljes munkaidőben foglalkoztatottaknak (5 napos hét alapján)
  • Szállás a reptértől 20percre, havi 300€
  • Shuttle oda-vissza a szállásról a munkahelyre téritésmentesen

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

A LOSCH, a földi közlekedési és kezelési koordinációs szakértője, mint családi vállalkozás több mint 25 éve állítja fel a mércét a német légiközlekedési iparban. Elkötelezett és hozzáértő munkatársakkal biztosítja nap mint nap a magas biztonsági szabványokat és kiváló szolgáltatási minőséget a gépek érkezésétől indulásáig. A vállalat kiemelkedik a minőségi technikai felszerelések használatával és folyamatos fejlesztésével, így mindig az innováció élvonalában marad. A megbízhatóság, odafigyelés és az ígéretek betartása iránti elkötelezettség az alapítás óta változatlan és meghatározza a LOSCH vállalati kultúráját.

A jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar es vagy német nyelvű fényképes önéletrajzát.