Repülőgép alkatrész szerelő

  • Cég neve

    Mubea Aerostructures Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3300 Eger, Faiskola utca 9.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- Az első négy hétben tanulni fogsz, hogy teljes bizonyossággal tudj majd mozogni a munkaterületen
Kézi szerszámok segítségével részegységekből fogsz repülőgép szerkezeti elemeket összeállítani (fúrás, sorjázás, szegecselés)
- A termelési területen különféle alumínium és titán ötvözetekkel fogsz dolgozni
- Az összeszerelt elemek minőségét ellenőrzöd és azonosítod az előforduló hibákat
- A részfolyamataink változatosak, így nem fogsz nálunk monoton munkát végezni

Elvárások

- Rendelkezz középfokú végzettséggel (fémipari ismeret előny)
- Szeress kézi szerszámokkal dolgozni
- Vállald a két műszakos munkavégzést
- Legyél igényes a kezed alól kikerülő munkára
- Ha szeretsz összetettebb, nem betanított jellegű folyamatokat végezni, ez a Te lehetőséged!

Amit kínálunk

- Határozatlan idejű szerződést és biztos munkahelyet kínálunk saját állományban
- Széleskörű, 1 hónapos repülőgép-ipari képzést adunk, hogy meg tudd tanulni, amire nálunk szükséged lesz
- Különféle bónuszok
Havi 37.500 NETTÓ cafeteria juttatást és 30ft/km bejárás támogatást nyújtunk a dolgozóinknak
- Év végi bónusz
Családias munkahelyi környezet és tiszta, klimatizált gyártócsarnok
Dolgozói programok: hamburger nap, közös fagyizás, farsang, palacsintázás, dolgozói nyereményjátékok, stb.
- Iskolakezdési támogatás
Tervezhető munkaidő, munkaidőkeret nélkül
- Biztosítjuk számodra a munkaruhát

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A RUAG Aerostructures Hungary Zrt. mostantól MUBEA Aerostructures Zrt.!

Csatlakozz a Magyarországon egyedülálló és ritka iparágunkhoz, melyet Egerben a MUBEA Aerostructures Zrt. képvisel. Cégünk utasszállító repülőgépek szerkezeti elemeinek összeállításával foglalkozik, a legnagyobb megrendelőnk pedig az Airbus. Az egri gyár 2016-ban nyitotta meg kapuit, és jelenleg több, mint 280 főt foglalkoztat.

Nem szereted a sori, betanított munkát? Változatos feladatokra vágysz és nem szeretnél éjszaka dolgozni? Szívesen szerelnél Airbus A320-as repülőkhöz szerkezeti elemeket?

Akkor ez a Te lehetőséged!

Bővülő csapatunkba keresünk munkatársakat repülőgép alkatrész szerelő pozícióba!

Ha magadra ismertél a leírás alapján, és szívesen csatlakoznál a csapatunkhoz, akkor kérlek, küldd el nekünk az önéletrajzodat, hogy megismerhessünk.