Rendszerszervező

  • Cég neve

    B + N Referencia Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Módszertan és szoftverek

    • Jira
    • Agilis
    • Scrum
    • Confluence
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Főbb feladatok, munkák

  • Fejlesztési igények vizsgálata, egyeztetése az igénylővel, érintett területekkel (userek támogatása);
  • JIRA-t érintő felhasználói bejelentések kezelése és priorizálása, önálló folyamatmódosítási és optimalizációs javaslattétel;
  • Üzleti igények felmérése, folyamatszervezés, fejlesztések nyomonkövetése, koordinálása;
  • Elkészült fejlesztési igények szakmai és funkcionális ellenőrzése;
  • Közreműködés az Atlassian környezetek stabilitásának és megbízhatóságának fenntartásában;
  • Együttműködik az IT szervezeti egység többi területével;
  • Közvetlen, folyamatos kapcsolattartás a fejlesztést és specifikációt végző/támogató partnerekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Atlassian rendszerek használatában szerzett 1-3 éves gyakorlat, a termékek magas szintű ismerete;
  • Agilis fejlesztési módszertanok (scrum) ismerete;
  • Dokumentációs készség és monotonitás tűrés;
  • Empátia, türelem, jó kommunikációs készség;
  • Rendszerszemlélet, kiemelkedő priorizálási készség;
  • Csapatjátékos mentalitás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Atlassian (JIRA és Confluence) rendszerek adminisztrációjában vagy fejlesztésében szerzett gyakorlat;
  • Szakirányú végzettség, tanfolyam (pl.: Folyamatszervező, Gazdaságinformatikus, Rendszerszervező, Product Owner);
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Fiatalos, professzionális környezet, jó hangulat;
  • Kihívást jelentő feladatok, szakmai fejlődési lehetőség;
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség;
  • Szakmai szintnek megfelelő bérezés, cafeteria rendszer;
  • Rendszeres csapatépítő tréningek;
  • Stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Projektmenedzsment
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Product owner, -manager

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerülete; Agora irodaház, home office.
Munkaidő: kötetlen, napi 8 óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kattints a lenti Jelentkezés gombra!