Rendszermérnök (Windows szerver) (KH_103220)

  • Cég neve

    Karrier Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • WINDOWS DNS SQL BACKUP MYSQL ORACLE
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Partnerünk egy IT-szolgáltató, amely rendszergazdai szolgáltatásokra, kiberbiztonságra és IT-tanácsadásra szakosodott, vállalkozások számára.

Feladatok:

  •  Windows Server üzemeltetésében van már legalább három év gyakorlatod.
  • Gyakorlati tapasztalattal rendelkezel a Windows Server általános szerepköreivel kapcsolatban (AD, DNS, FS, RDS stb.).
  • Van Microsoft SQL gyakorlati tapasztalatod.
  • Értelmezhető és a gyakorlatban is használható hálózati ismereteid vannak.
  • Van távmenedzsment, monitoring és ticketing rendszerek használatában szerzett gyakorlatod.
  • Mentési technológiákban való jártasság.
  • Precíz, proaktív vagy, szeretsz rendszerben dolgozni.

Elvárások:

  • IT szolgáltató / üzemeltető cégnél szerzett több éves tapasztalatod.
  • 3-5 éves KKV IT üzemeltetési környezetben szerzett rendszermérnöki gyakorlatod.
  • Veeam, Acronis, SQL Backup Master mentési szoftverek ismerete.
  • MySQL, Oracle, Firebird adatbáziskiszolgálókban való jártasság.
  • Panda Systems Management, Panda Adaptive Defense 360 megoldásait ismered.
  • Zabbix monitorozó rendszerben gyakorlatod.
  • Microsoft licencelési ismered.
  • Dell és Lenovo szerverek üzemeltetésében tapasztalatod.

Amit ajánlunk:

  • Teljeskörű home office.
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.
  • Előre tervezhető és kiszámítható karrierút.
  • Fiatalos, lendületes csapat.
  • Hosszútávon rugalmasabb munkaidő beosztás.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Rendszerintegrátor

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.