Rendszermérnök

  • Cég neve

    VAR KFT

  • Munkavégzés helye

    1158 Budapest, Pestújhelyi út 21.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • DNS DHCP SQL AZURE VMWARE VPN CISCO MIKROTIK SECURITY LINUX HÁLÓZATI ISMERETEK
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Szerverek, egyéb számítástechnikai eszközök (pl, NAS, Hálózati eszkökzök) teljes körű felügyelete, üzemeltetése virtualizált és/vagy fizikai környezetben
  • Napi szintű állandó és eseti jellegű feladatok felvétele, megoldása, elvégzése
  • Folyamatos reagálás a proaktív rendszerfelügyeletünk által küldött jelzésekre
  • Üzemeltetett rendszerekhez kapcsolódó dokumentációk folyamatos készítése és karbantartása
  • Az üzemeltetett környezettel kapcsolatos fejlesztésekről folyamatos javaslat tétel az ügyfeleknek
  • Külső telephelyeken lévő ügyfeleink távoli/személyes támogatása
  • Projektekhez kapcsolódó feladatokban aktív részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • Legalább 2 éves, komplex IT rendszerek üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • Microsoft szerver oldali szolgáltatások és alkalmazások (AD, DNS, DHCP, Terminal szerver, File szerver, Exchange, SQL) adminisztrátori szintű ismerete
  • Microsoft 365 átfogó ismerete
  • Microsoft Azure környezet ismerete
  • Mentési rendszerek üzemeltetői szintű ismerete (pl. VEEAM,)
  • Virtualizációs technológiák üzemeltetői szintű ismerete (VmWare, Hyper-V)
  • Hálózati ismeretek (VLAN, VPN, NAT, stb)
  • FortiGate, Cisco, Mikrotik eszközök ismerete
  • Nyitottság új szoftver és hardverrendszerek megismerésére és elsajátítására
  • Problémamegoldó, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent

  • Wireless, Security, CCNP, CCDA, CCDP minősítések
  • Microsoft minősítések
  • SAN hálózati ismeretek
  • Linux szerver és alkalmazások ismerete
  • Valamely hypervisor rendszer rendszerintegrátori szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Több, mint 30 éve az IT piacon jelen levő stabil cégkörnyezet
  • Mobiltelefon, laptop
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Változatos, szakmai kihívást jelentő projektek.
  • Csapatszellem és családias hangulat
  • Változatos, sokrétű feladatkör
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

A VAR Kft. dinamikusan fejlődő csapatába keresünk új munkatársat, napi 8 órás munkaidőre, budapesti munkavégzéssel.

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk fényképes önéletrajzát.